بعد از آمازون و اینتل ، مورد دوم نام بزرگی برای ورود به دنیای eSports در دانشگاه Red Bull با او پردیس کلاچ، تورنمنت طراحی شده برای تبدیل شدن به یکی از بزرگترین رویدادها در بازی های ویدیویی رقابتی اختصاص داده شده به جهان دانشگاه هرگز سازمان یافته این رقابت به دانشجویان این فرصت را می دهد تا در یکی از معروف ترین و مورد بحث ترین عناوین لحظه ای شرکت کنند: والورنت. تیرانداز جدید تاکتیکی Riot Games بر لبان همه یک صحنه رقابتی بسیار فعال و در حال توسعه وجود دارد. ثبت نام برای دانشگاههای سراسر جهان آزاد است ، که این فرصت را دارد که در یکی از امیدوار کننده ترین ورزشهای الکترونیکی جدید در سالهای اخیر خودنمایی کند. مسابقه جدید این هیچ پیش شرط و دعوتنامه ای برای بازیکنان در همه سطوح ندارد دعوت از آنها برای پیوستن به تیم های نمایندگی دانشگاه مربوطه ، بله در صحنه جهانی رقابت کنید تا تاریخ دانشگاه و کشور خود را بسازید.

چگونه کار می کند

برای پیروزی در این تورنمنت جدید ، تیم های دانشجویی پنج نفره باید سه مرحله را طی کنند: صلاحیت ها ، فینال های ملی و فینال های جهانی. بر صلاحیت های از فوریه تا 23 مه در هر یک از کشورهای شرکت کننده (از جمله ایتالیا) برگزار می شود تیم هایی را انتخاب می کند که قادر به شرکت در فینال تیم های ملی باشند. این مرحله دوم انتخاب ، یک تیم برنده را از هر کشور به دست می آورد. همه قهرمانان ملی وارد فینال معتبر جهانی می شوند، یک فرصت بی نظیر در فضای ورزشی ، که در طی آن آنها در برابر واجد شرایط ترین افراد به رقابت می پردازند بازیکنان دانشجو دلاور در سراسر جهان. او تیمی را می گیرد که می تواند دیگران را در فینال جهان شکست دهد یک جایزه 20 هزار یورویی ، دانشگاه را تضمین می کند مدرن ترین مکان برای بازی ها. علاوه بر این ، Riot Games ، خانه نرم افزاری Valorant ، به برندگان نهایی ردبول پردیس Clutch این فرصت را می دهد تا در رویداد بعدی Valorant Masters ، تورنمنت رسمی تور قهرمانان 2021 ، واجد شرایط ترین بازیکنان Valorant را مشاهده کنند.

کالج ESports

با رشد غیرقابل توقف صنعت صادرات ، بخش دانشگاهی رقابتی نقش اصلی را بازی می کند در انعطاف پذیری اکوسیستم ها ، راهی جدید برای استعدادهای در حال ظهور فراهم می کند. کلاچ پردیس Red Bull یک رویداد آماتور جدید است که هدف آن این است که با ایجاد ورزش های دانشگاهی را به سطح بالاتری برساند ساختار جهانی و دعوت از دانشجویان برای ارائه نه تنها دانشگاه خود بلکه کشور خود را نیز ارائه می دهند ، بنابراین راه را برای این هموار می کنند نسل بعدی بازیکنان حرفه ای. ردبول اولین مارک بین المللی نیست که به بازی های ویدیویی رقیب در دانشگاه های ایتالیا اعتماد می کند. در حال حاضر در دوره دوم خود مسابقات دیگر: ESports در دانشگاه آمازون. با مسابقات League of Legends، Rainbow Six Siege (که فقط در ایتالیا ماهانه 2 میلیون بازیکن فعال دارد) Clash Royale و Legends of Runeterra، برنامه مسابقه ارائه شده قابل توجه است و علاوه بر مبلغی که جای خود را به مسابقات بزرگ دانشگاه های اروپا می دهد. قهرمانی لیگ افسانه های سال گذشته به تیم پلی تکنیک در تورین رسید ، اما یک مشکل وجود دارد: آنها و سایر حرفه ای های بلند پرواز که آخرین دوره را برنده شدند ، هنوز تقریباً یک سال پس از پایان مسابقه حقوق دریافت نکرده اند. برگزارکنندگان می گویند این پول به زودی می آید. بورس تحصیلی قبلاً در ایالات متحده برای گیمرهای رقابتی تاسیس شده است که به لطف استعداد خود در ورزش های الکترونیکی به آموزش عالی مدرسه دسترسی دارند. در ایتالیا ، جنبش پس از رسمیت شناختن دنیای فوتبال شروع به جنجال زدن می کند و مطمئناً نشانه خوبی برای آمادگی نام های بزرگ در ورزش های بین المللی برای سرمایه گذاری در ورزشکاران الکترونیکی فردا است.

2 فوریه 2021 (تغییر 2 فوریه 2021 | 10:43)

© پخش مجدد ذخیره شده استدیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *