کلیشه خانواده کامل ، محیط مدرن ، درجه اجتماعی بالا: همه چیز شرق بالا است. “Undoing” یک سریال Hbo است که همان دنیای داستانی “دروغ های کوچک بزرگ” (تهیه کننده David E. Kelly همان است) را دنبال می کند ، از جمله دروغ ها و رمز و رازها (Sky).

.Onatan Fraser (هیو گرانت) یک آنکولوژیست معتبر اطفال است که با گریس (نیکول کیدمن) روان درمانگر خوش تیپ و زیبا ازدواج کرده است. یک پسر 13 ساله به نام هنری (نوآ جوپ) دارد که در مدرسه انحصاری Reardon تحصیل می کند. ما در منهتن هستیم ، از لحاظ زیبایی مغناطیسی و خیره کننده هستیم ، بنابراین توسط سوزان بیر بازیابی می شود. نیویورک ، که در آن “شلوغ نبودن جرم است” ، “حبابی” است که در آن می توان کودکان را “تا زمانی که ممکن است آنها را از واقعیت دور نگه داشت” تربیت کرد. النا آلوس (ماتیلدا د آنجلیس از بولونیا) وارد زندگی فریزر می شود ، هنرمندی که پسرش میگل بورسیه م ​​instسسه معتبر می شود. النا را با جمجمه شکسته مرده پیدا کردند و “حقایق ناگفته” نگران کننده خانواده فرریزر را فاش کرد ، اسرار غیرقابل بیان یک واحد خانوادگی که همه چیز حول تصویر عمومی او می چرخد ​​و ارتباط ناگفته آن در آن برجسته است. شخصیت اصلی با پدر زن فرانکلین (دونالد ساترلند) آسان است.

“لغو” ، بر اساس رمان “خانواده خوشبخت” از ژان هانف کورلیتز ، این یک هیجان روانشناختی است که ، مانند یک معما ، با سازوکارهای سنتی “چه کسی این کار را انجام داده است؟” بازی می کند ، س aال اصلی در هر رمز و راز رویه ای. این سریال گاهی اوقات خطوط یک درام حقوقی را بدست می آورد ، جایی که چرخش در سالن های دادگاه اتفاق می افتد ، در حالی که از غرق شدن در برخی از ایده های فقط حلق آویز جلوگیری می کند (مانند مفهوم “امتیاز سفید”) شش قسمت که منجر به بینایی در یک نفس می شود. قالب و ساختار معمولی سیستم عاملهای جریانی که اکنون مدرسه را ساخته اند.

8 ژانویه 2021 (تغییر 8 ژانویه 2021 | 18:40)

© پخش مجدد ذخیره شده استدیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *