برای مبارزه با غم و اندوه و ساییدگی مناطق قرمز ، نارنجی یا زرد ، Tex ، Dylan Dog و Zagor در Via Coni Zugna منتظر شما هستند جایی که مغازه Bonelli: یکصد و شصت متر مربع و هشت پنجره با کمیک از انتشارات تاریخی میلان. شرط خوب این روزها همانطور که تأیید شده است میشل ماسیرو، مدیر تحریریه ناشر سرجیو بونلی: “این است ادامه فضایی که از Marghera عبور می کرد، نقطه بونلی ، داخل Megadagari mega store، که در حال حاضر بسیاری از خوانندگان پرشور را از سال 2017 جمع آوری کرده است ، ارائه ها و جلسات را با نویسندگان ترتیب می دهد. با بسته شدن Megastore در اواخر دسامبر ، ما تصمیم گرفتیم … تنها در آبهای ناشناخته به ناشناخته برویم. ما در مدت زمان کوتاهی مکان های مناسب را پیدا کردیم و این فروشگاه را با سرعت کامل افتتاح کردیم. قرار گرفتن در معرض کمیک های ما واقعاً چشمگیر است ، به علاوه هشت ویترین آنها همچنین کسانی را که به طور تصادفی رد می شوند ، فریب می دهند. خوشبختانه کتابفروشی ها باز ماندند و در واقع مخاطبان ما حتی این بار هم محبت او را از دست ندادند. فراتر از وحشیانه ترین انتظارات ما.

در میان قفسه ها ، علاوه بر کتاب هایی با شخصیت های معمول خوب قدیمی ، موارد اضافی که به تازگی منتشر شده اند نیز بسیار زیاد است. مثلا جلد ویرایش شده توسط جیانی بونو «GL Bonelli. من تکس هستم!ماسیرو ادامه داد: “با زیرنویس که همه چیز را در مورد بنیانگذار ناشر توضیح می دهد:” یک داستان نویس که به داستان های کمیک اختصاص دارد و دیگر برنمی گردد ” در کنار شعرهایی که رازهای خالق Tex را فاش می کند ، طبیعتاً نوارهای زیادی از بهترین داستان های Gian Luigi Bonelli گرفته شده است. از نوعی کاملاً متفاوت “میلان تیراندازی می کند. سگهای سست »، یک فصل جدید در حماسه طنز ، نوشته شده توسط جانفرانکو مانفردی و طراحی شده توسط سرجیو گراسیکه از طریق گروهی از جوانان درباره زندگی و جهان زیرین داستان می گوید. ما داخل هستیم دهه هفتادو این بار آنها حتی در جداول ظاهر می شوند رناتو والانزاسکا و گروهش که در نزدیکی اداره مالیات مدنی در Piazza Vetra درگیر آتش سوزی با پلیس بودند (17 نوامبر 1976 بود). شخصی که در این جنایت حضور دارد خطرات زیادی را تهدید می کند …

ماجراهای خدایان نیز همیشه به رنگ زرد رنگ است حرامزاده های Pizofalcone و کمیساریا Ricciardi، داستانهایی که از قبل به داستان تلویزیونی تبدیل شده اند و به لطف همکاری قبلاً ادغام شده بین نویسنده به کمیک تبدیل شده اند مائوریتزیو دو جیووانی و طراحان Bonelli. به طور خلاصه ، کارخانه رویا با این جلسه جدید برای علاقه مندان ادامه دارد ، اما نه تنها ، در انتظار شروع دوباره جلسات با نویسندگان و طراحان (با “firmacopie” ، که مجموعه داران خیلی دوست دارند).

ماسیرو تأکید می کند: “ما با رویا غذا می خوریم.” “مانند خوانندگان ما. بازار کتاب های طنز قطعاً تغییر کرده است، ممکن است غرفه اندکی جای خود را باز کرده باشد ، اما موارد جدید و متفاوتی از جمله بوجود آمده است خود کمیک ها و کتابفروشی ها فضای اختصاص داده شده به روبان ها را به طور قابل توجهی گسترش داده است. رویا و خلاقیت ما همیشه زنده است و ما کار می کنیم تا به سایر وسایل ارتباطی نیز گسترش یابد.

27 ژانویه 2021 | 19:19

© پخش مجدد ذخیره شده استدیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *