جنگ تجاری نه تنها در مغازه ها بلکه در دادگاه نیز در حال انجام است. لیدل بود در اسپانیا به کپی کردن ترمومیکس محکوم شد، یکی از معروف ترین غذاسازهای موجود در بازار است. نسخه این شرکت آلمانی موسوم به Monsieur Cuisine Connect در حضور قضات کاتالان ظاهر شد بیش از حد شبیه به اصل وطن از Warwerk است (مادر جن).

پدیده کفش های Lidl

مارک Silvercrest ، مارک Lidl اختصاص داده شده به الکترونیک ، میکسر مخلوط می کند و می پزد ، با 10 سرعت ورز می گیرد و دارای چرخش معکوس ، بخار و قهوه ای است. همچنین دارای یک نمایشگر هفت اینچی و اتصال Wi-Fi است. قیمت ، 349 یورو ، به ویژه چشمگیر است، حدود یک سوم از Thermomix ، و جای تعجب نیست که آشپزخانه موسیو حضور دائمی را در مناطق پخت و پز ، جایی که اغلب با اصلی مقایسه می شود ، ترکیب می کند.

2020 در 20 الگوی رفتاری ویروسی در رسانه های اجتماعی
الگوهای رفتاری از سال 2020 – ماموریت لبخند

دادگاه تجاری بارسلونا بر روی فناوری متمرکز شده است که به ترمومیکس و رقیب اجازه می دهد هنگام کار غذا در کوزه را وزن کنند. اولین برخورد به ژوئن 2019 برمی گردد.: Vorwerk محصول خود را در سال 2008 به ثبت رساند و رقبا ده سال بعد وارد شد ، از نظر خود مشخصات بسیار مشابهی را نشان می دهد. به همین دلیل او خواستار عدالت شد و یک سال و نیم بعد قضات کاتالان موافقت کردند. زنجیره سوپرمارکت ها فقط در اسپانیا 40،000 در چند ساعت فروخته شد برای فروش ، اما دیگر نمی تواند Monsieur Cuisine Connect را تجارت یا وارد کند ، باید تمام واحدهای موجود را از بازار و توزیع خارج کند و باعث شود ربات از مواد تبلیغاتی ، وب سایت های شرکتی و سایر رسانه های تبلیغاتی محو شود.
این اولین جدال مطرح شده توسط Vorwerk برای رقبا نیست و باید گفت که تصمیم دادگاه کاتالان فقط مربوط به اسپانیا است. سپس Lidl هنوز فرصت تجدید نظر خواهی دارد.

20 ژانویه 2021 (تغییر 20 ژانویه 2021 | 17:03)

© پخش مجدد ذخیره شده استدیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *