صداهای ادبی ایتالیایی و خارجی که دنیای امروز را منعکس می کنند و کلاسیک های معاصر که توانسته اند آن را پیش بینی کنند: نویسندگان زیادی در شماره جدید “La Lettura” ، 476 پوند ، از یکشنبه 10 ژانویه در غرفه ها و در حال حاضر در روز شنبه 9 در حال بررسی هستند در “برنامه (قابل بارگیری از فروشگاه برنامه است Google Play یا می توانید مشترک آنها شوید از اینجا) و در مرورگر وب برای رایانه شخصی و Mac.


هر روز صبح ارائه می شود موضوع روز: مطالعه عمیق ، مصاحبه ، پیش نمایش ، و همچنین از طریق محتوای چندرسانه ای: متن از شنبه 9 ژانویه متنی است از روبرتو جاسونی ، که پاتریشیا هایسمیت (1955-1921) ، معلم بی نظیر تنش را به تصویر می کشد. و درج 100 سالگرد تولد نویسنده را با داستانی که قبلاً به زبان ایتالیایی منتشر نشده است (و همراه با 15 داستان دیگر در مجموعه منتشر می شود) جشن می گیرد زنان، ورود 14 ژانویه برای کشتی Theseus).

ادامه کاوش در محتوای شماره جدید ، ما با نویسندگان بزرگ آمریکایی روبرو می شویم که “لا لتورا” آنها را روشن می کند تا برخی از جنبه های جامعه را بین بحران و تغییر روشن کند. ایمان شخصی و بعد معنوی در قلب کار مرلین رابینسون است که رمان جدید مارکو برونو را بازگو می کند. جک، صادر شده در ایالات متحده آمریکا. در داستان ریچارد روسو (که جدیدترین آن عواقب، نری پوززا) یک حادثه ناگوار باعث شروع بحران زوجین می شود. و مینیمالیستی مانند جاناتان لتهام ویویانا ماتزا را نشان می دهد دستگیری، منتشر شده در ایالات متحده آمریکا ، که در آن دیستوپی آخرالزمانی ایجاد می شود.

صحبت از دیستوپی قبل از زمان او ، 70 سال پس از مرگ نویسنده بزرگی مانند جورج اورول (1903-1950) وارد حوزه عمومی شده است: ترجمه ها و ویرایش های جدید آثاری مانند مزرعه ی حیواناتدر پیوست بحث شده است.

صداهای دیگر در مورد این موضوع: سیلویا آوالون درباره مادر بودن و کنوانسیون ها تأمل می کند، مضامین از هیجان توسط اشلی آودران کانادایی (فشار، ریزولی ، از 12 ژانویه) وانی سانتونی بررسی می کند از رمان توسط میلوراد پاویچ صربستانی در ترجمه جدید برای ولند ؛ از رمان ماسکارو (اگزورما) توسط هارولدو کونتی ، نویسنده ای که در سال 1976 در آرژانتین شکنجه شد و کشته شد ، الساندرا کوپولا را می نویسد. و مائورو كواچيچ با توجه به توليد جديد نقاشي هاي نويسنده در Centro Studi Pasolini در كازارسا ، كه استفانو بوچي مي نويسد ، در مورد ارتباط بين هنر و بدن در Pier Paolo Pasolini صحبت مي كند.

8 ژانویه 2021 (تغییر 8 ژانویه 2021 | 21:33)

© پخش مجدد ذخیره شده استدیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *