بئاتریس زوت ، زن جوانی که از بزهای آگیتو در Val dei Mocheni در ترنتینو مراقبت می کرد ، در فیس بوک اعلام کرد که دیگر به آنها اهمیت نخواهد داد. امروز بزهای سوزن را با خود بردند. بسیاری از پرورش دهندگان حیوانات را به مراقبت های مادرانه برده اند. در همین مدت کوتاه دلبسته می شوید. دیدن آنها در یک کامیون و دیدن جدا شدن آنها ناراحت کننده بود. من آرزو می کنم حیوانات بهترین ها ، بچه ها توجه درست و دقیق داشته باشند ، امیدوارم کسی را که وابسته است پیدا کند که وقتی آنها را با شکم گرد و پر می بیند احساس شوق می کند!

دلیل ش چیه؟ از من خواسته شد که تا زمانی که تصمیمی اتخاذ نشود از حیوانات مراقبت کنم و سرانجام از من خواسته شد که آنها را تحت مراقبت های خانگی ببرم ، اما توانایی پرداخت هزینه آن را ندارم ،. به من گفتند که بودجه همه چیز تأمین می شود ، نه اینکه در آخر مجبور باشم همه هزینه ها را پرداخت کنم. امیدوارم دوباره آنها را در کوهها و مراتع دره موچنی ، جایی که آنها متولد شده اند ، ببینند ، جایی که امروز قطعه ای از قلب خود را ترک کرده اند. در هفته های اخیر ، 82 بز بجا مانده از آگیتو در یک اصطبل (متعلق به چوپان) نگهداری نشده و توسط فدراسیون پرورش دهندگان ترنتینو اداره می شود. اما انتقال گله به یک تاجر اتیوپیایی که توسط یکی از همکارانش کشته شد و در تاریخ 29 دسامبر سال گذشته مجرم شناخته شد ، از سوی برخی از کشاورزان استان که پیشنهاد استقبال موقت از حیوانات را داده اند ، بحث و جدال ایجاد کرده است. بسیاری از مردم تعجب می کردند که آیا این به معنای پایان نهایی پروژه چوپان و کارآفرین کشته شده اتیوپیایی است و چه اتفاقی برای بیش از 100000 یورو جمع آوری شده از طریق یک کار تأمین سرمایه جمعی که هنوز ادامه دارد ، خواهد بود.

این خبر همچنین باعث تعجب انجمن دوستان اتیوپی شد که مسئول جمع آوری کمک مالی هستند. برای روشن شدن چگونگی تصمیم گیری و تحت چه شرایطی شهردار ترنتو فرانکو یانسلی در آن زمان بود. با توجه به شرایط آب و هوایی و دمای بسیار پایین ، که مشکلاتی در تأمین آب ایجاد می کند ، و همچنین فضاهای فزاینده باریک با توجه به تعدادی از قطعات برنامه ریزی شده برای چند هفته آینده ، دیگر نمی توان گله را در آنجا نگه داشت و با موافقت از خانواده Agitu (تاریخچه کارآفرین را اینجا بخوانید) راه حلی برای حضانت موقت به مدت شش ماه پیدا شد.

حتی قهرمان سابق راگبی ، آندره لو سیچرو که صاحب یک مزرعه آموزشی در منطقه ویتربو است و پیشنهاد می کند گله را بردارد (اینجا بخوانید)

20 ژانویه 2021 (تغییر 21 ژانویه 2021 | 15:05)

© پخش مجدد ذخیره شده استدیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *