تقریبا زمان بیرون رفتن است ارتقا of FIFA 21 Ultimate Team TOTY (تیم سال)، و اکنون رای گیری برای انتخاب قوی ترین تیم از همه باز است. تیم سال Fifa 21 احتمالاً بزرگترین و محبوب ترین تبلیغ در شبیه ساز فوتبال EA است. لاین رویداد شامل انتخاب بازیکنان استبر اساس عملکرد آنها در سال گذشته تقویم ، که موارد خاصی به آنها ارائه می شود با به روزرسانی های قابل توجه و رتبه بندی بهتر.

محبوبیت و جنجال

آنها اساس تبلیغات هستندطعمه بحث برانگیز EA جایی که با پول واقعی بسته های برچسب مجازی را خریداری می کنید که در آنها کم و بیش احتمال دارد بازیکنان قدرتمندی پیدا کنید. همه اینها حول حالت Ultimate Team می چرخد ​​که به عقیده بسیاری قدرت بازی است. آنچه که تبلیغات TOTY را از بقیه متفاوت می کند این است تیم یازده بازیکن که تیم سال را تشکیل می دهد ، به علاوه بازیکن دوازدهم ، توسط اعضای انجمن ورزش EA ارزیابی می شود انتخاب از لیست 70 نامزد. TOTY معمولاً از یک دروازه بان ، چهار مدافع ، سه هافبک و سه مهاجم تشکیل شده است ، جایی که هر گروه می تواند یک بازیکن در هر موقعیت داشته باشد. تیم سال Fifa 20 به شرح زیر بود: فرانکی دو یونگ (FC بارسلونا) ، کوین دی بروین (منچستر سیتی) ، لیونل مسی (بارسلونا) و کیلیان امباپه (پاری سن ژرمن). کریستیانو رونالدو (یوونتوس) به سختی موفق شد و به عنوان عضو دوازدهم تیم انتخاب شد. با وجود توجه رسانه ای زیادی که تبلیغات جلب می کند ، هیچ تناقضی وجود ندارد: در اکتبر گذشته ، در هلند ، Electronic Arts 10 میلیون یورو جریمه شد زیرا برچسب های تیم Ultimate قانون قمار را نقض می کنند. به دنبال روشی توسط اداره رقابت ، Blizzard همچنین عبارت را تغییر داد ، که شما را ترغیب می کند بازی های آنها (Overwatch و Heartstone) را که داخل آنها جعبه های غارت وجود دارد بارگیری کنید. برچسب های “بازی رایگان” با “اکنون بارگیری” جایگزین شده اند. چه کسی به طور حرفه ای Fifa Ultimate Team را بازی می کند و مجبور است بهترین تیم ممکن را برای رقابت پذیری داشته باشد مبلغی از 1800 تا 2500 یورو را برای یافتن تمام بازیکنان لازم هزینه می کند با برچسب هایی که 0.0001٪ احتمال ظهور دارند.

پیتر مور پیشکسوت صنعت بازی است و تا سال 2017 ، او مدیر بخش ورزش EA بود و مخترع این مدل تجاری بود. به گفته وی ، علیرغم اظهارات اخیر بلژیک و هلند ، بسته ها “خیلی دور از قمار قلمداد می شوند. این در مورد جمع آوری کارت است گفت الف صنعت بازی – درست مثل کارت های سیگار در دهه 20 یا کیف های خوش شانس در انگلستان. تلاش برای باز کردن چیزی و ندانستن آنچه در آن است توجه و پول را به خود جلب می کند. فقط به محبوبیت فیلم های Ultimate Team فکر کنید. مردم این را دوست داشتند: بسته ای را باز کنید و سپس رونالدو یا مسی ظاهر می شوند. این فوق العاده استدر مورد اختلافات ، مور استدلال می کند که “شما همیشه کارت می گیرید. بسته ای را باز نکنید که هیچ بازیکنی در آن نباشد. این نظر شخصی من است ، اما مفهوم غافلگیری دور از قمار است. شما برای دریافت بسته ها می خرید یا بازی می کنید ، آنها را باز می کنید و سپس خوشحال خواهید شد و یا فکر خواهید کرد که فقط کارت های بد پیدا کرده اید. من تکرار می کنم ، به نظر من ، به عنوان یک فرد خارجی ، این قمار نیست. در پایان ، مور همچنان طرفدار شرکت سابق خود است: “EA همیشه با توجه به بازخورد ، تمام ارزیابی های اشتباه را مورد ارزیابی مجدد قرار داده است.” Gameindustry ریاضی انجام داد و به نظر می رسد درآمد تیم Ultimate حدود یک میلیارد و نیم دلار باشد یا 27٪ از درآمد Electronic Arts. از نظر مور ، “اعداد و ارقام به خودی خود صحبت می کنند. و اگر آن را بازی کنید ، آن را دوست دارید. وی همچنین فیفا را در زمانی کشف کرد که عناوین ورزشی نسبتاً راکد بودند.

8 ژانویه 2021 (تغییر 8 ژانویه 2021 | 10:06 صبح)

© پخش مجدد ذخیره شده استدیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *