گرگ و میش اینگونه است که کریم ققرو ، درامر The Zen Circus ، آلبوم جدید گروه توسکانی را تعریف می کند ، آخرین خانه دنج، در نوامبر منتشر شد. و همچنین کمی اسکیزوفرنیک – اضافه می کند – در مقایسه با زندگی ما ، که همیشه یک جشن تولد عالی است.
ضبط جدید در مرکز جلسه روز دوشنبه 4 ژانویه از ساعت 21:00 در صفحه فیس بوک Officina Pasolini خواهد بود. کریم (متولد جیان پائولو کوکورو) ، که از خانه خود در فورل متصل خواهد شد ، می گوید ما در مورد موسیقی و موارد دیگر صحبت خواهیم کرد ، در حالی که آندره آپینو از لیورنو صحبت خواهد کرد و از خانه خود در تپه های پیسان باوسیست Ufo. کریم می گوید ما بازی نخواهیم کرد – امروز یک اجرای زنده کلاسیک خواهد بود … این روزها.

زندگی کی فرا می رسد؟
صحنه را خیلی از دست می دهیم ، امیدواریم تابستان امسال برگردیم. حتی اگر آنها کنسرت هایی با پیش فرض های پیش بینی نشده باشند ، متفاوت از کنسرت هایی که ما به آنها عادت کرده ایم. خطر این همه گیری چنان اثری عمیق برجای بگذارد که رویدادهای زنده را برای همیشه دگرگون کند. شوک اجتماعی می تواند نهادها را مجبور به اعمال محدودیت های جدید کند: همه در جای خود نشسته اند و هیچ کس روی صحنه آواز نمی خواند. اما اگر چیزی باشد که کوید به ما یاد داده باشد ، انسان با همه چیز سازگار می شود. کنجکاو هستم ببینم موسیقی چگونه پیشرفت می کند.

آیا از قبل ایده ای دارید؟
من تصور می کنم که قوی ترین ها درست می مانند. هرکسی که در صندلی چهل یا پنجاه تماشاگر بازی کرده باشد ، جاروب خواهد شد. همچنین باشگاه هایی که در شروع بازی به شما کمک کردند نیز از بین می روند. در ایتالیا ، شکاف بین بزرگ و کوچک در حال افزایش است ، اکنون فاقد هرگونه حفاظت است. حد وسط ، جایی که صحنه جایگزین تا اوایل سال 2000 میلادی در آن جاذبه می کرد ، دیگر وجود ندارد.

چگونه این توقف اجباری را زندگی می کنید؟
ما خوش شانس بودیم زیرا تصمیم داشتیم دو ماه قبل از ورود بلوک متوقف شویم و خود را وقف آلبوم جدید کنیم. چهار سال گذشته برای ما ویرانگر بوده است ، اما پر از چیزهای زیبا: ما رکوردی مثل این را ثبت کردیم آتش اتاق که مخاطبان ما را دو برابر کرد ، زندگینامه گروهی را که بیش از هر آلبوم ما فروش داشت ، منتشر کرد ، ما به جشنواره Sanremo رفتیم ، کنسرت های زیادی اجرا کردیم و بیستمین سالگرد خود را در بولونیا ، در Paladozza فروخته شده جشن گرفتیم.

آخرین خانه دنج چگونه متولد شد؟
قبل از کوید ما آهنگ هایی آماده داشتیم. ما قرار بود آن را در تگزاس ضبط کنیم ، اما همه گیر همه گیر شد. ما آن را از راه دور ضبط کردیم: من در بولونیا ، آندره و یک بشقاب پرنده در لیورنو. ممکن است عجیب به نظر برسد ، اما بیشترین رکورد بازی شده ما. و برای ما این یک آلبوم مهم بود. بعداً می توانیم آن را بیرون بیاوریم. اما ما تصمیم گرفتیم آن را در پایان ماه نوامبر منتشر کنیم ، زیرا موسیقی باید یک محصول تسکین دهنده باشد. مانند دولت برای ما ، ما امیدواریم که برای مخاطبان ما نیز همین باشد.

عنوان چیست؟
به بدن. یک سلول ، بلکه تصدیق وجود ما ، منیت ماست. صلیب و لذت. آنچه آهنگ ها را بهم پیوند می دهد.

و هنوز متن ترانه به نظر می رسد حال را می گوید …
از میان چهارده ترانه ، فقط یکی به کوید اشاره دارد. زیرا ما همیشه سعی می کنیم در آلبوم هایمان حال را بیان کنیم بدون اینکه وارد آن شویم. هنر و فرهنگ برای تعریف یک دوره تاریخی متولد می شوند و سپس مستعد می شوند. و در پیری است که آنها ابدی و ابدی می شوند.

4 ژانویه 2021 | 07:43

© پخش مجدد ذخیره شده استدیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *