شهر شیجیاژوانگ ، 11 میلیون سکنه ، مرکز استان هبی اطراف پکن در قفل بعد از تقریباً 200 مورد ویروس کرونا ، از جمله بیمار و بدون علامت. جدی ترین شیوع در چین برای چندین ماه. آنها بودند ارتباطات ریلی و جاده ای در استان و با پایتخت که 300 کیلومتر دورتر است مسدود است.

چین برای هشدار سریع با توجه به سال نو قمری (12 فوریه) که معمولاً باعث می شود صدها میلیون کارگر مهاجر از مناطق بزرگ صنعتی به خانه برگردند. امسال ، از مقامات دولتی در پکن خواسته شد که حرکت نکنند ، به مردم ووهان توصیه شد که انبار کنند در صورت قرنطینه جدید در خانه.

شی جین پینگ در سخنرانی خود در 31 دسامبر پیروزی بر این بیماری را اعلام کرد و مطبوعات ایالتی اصرار داشتند که فاجعه مداوم مدیریت بهداشت در اروپا و ایالات متحده را برجسته کنند. اما در همین حال ، مقامات همچنان به حفظ و نگهداری خود ادامه می دهند ماموریت تحقیقاتی سازمان بهداشت جهانی (WHO) متوقف شده است هنوز منتظر تحقیق در ووهان است این ده دانشمند بین المللی قرار بود اوایل ژانویه ترک شوند ، اما پکن در آخرین لحظه ویزای ورود را رد کرد.

رئیس WHO ، Tedros Adhanom Gebrays گفت که بسیار ناامید شده است برای تعلیق پس از تقریبا یک سال مذاکره وزارت خارجه چین استدلال کرده است که این یک سو mis تفاهم است که به دلیل شیوع جدید در چین رخ داده است. حتی هنگامی که سرانجام می توانند پا به چین بگذارند ، محققان WHO باید بین 14 تا 21 روز حبس شده در اتاق های هتل قرنطینه کنند.

حقیقت علمی در مورد منشا ویروس کرونا می تواند منتظر بماند.

7 ژانویه 2021 (تغییر از 7 ژانویه 2021 | 12:53)

© پخش مجدد ذخیره شده استدیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *