از کلیک تا یخچال برای چند ساعت. او اولین بازی خود را در میلان انجام داد آمازون تازه ایتالیا، سرویس جدید غول فروش آنلاین ، که به شما امکان می دهد مواد غذایی را از شبکه سفارش داده و در خانه دریافت کنید در روز. در پایتخت لومباردی و در برخی از شهرداری های همسایه مانند Cologno Monzese ، Rho و Opera ، مشتریان نخست وزیر آمازون (که برای آنها این تازه ها اختصاص داده شده است) می توانند به طور خلاصه تصمیم بگیرند که چه چیزی را برای ناهار یا شام بپزند و بدون اینکه از خانه منتقل شوند ، همه چیز را در آنجا دارند. در عرض چند ساعت

جدید سرویس فلش در پایان سال به رم و سپس به کل ایتالیا گسترش می یابد ، اما در حال حاضر فقط میلانی ها در مناطق تحت پوشش می توانند 10 هزار محصول ارائه شده توسط Amazon Fresh و شریک محلی U2 Supermercato (از سایت یا برنامه) و آنها را تا پایان روز دریافت کنید.

تحویل کالا فعال است هر روز از ساعت 8 تا نیمه شب و حداقل 50 یورو هزینه کنید ، می توانید یکی را انتخاب کنید پنجره دو ساعته بدون هیچ گونه هزینه اضافی سوارکار را بدست آورید. کسانی که فقط برای مدت کوتاهی در خانه هستند می توانند با پرداخت 4.99 یورو بیشتر ، فاصله یک ساعته را انتخاب کنند.

محصولات خرید سریع در بازار ارائه می شود گوشت (از Scottona di Chianina di Lombardia Carni تا Carni Dal Mondo’s Black Angus) ، ماهی ، محصولات ارگانیک از جمله سبزیجات ، ماکارونی و تخم مرغ. اما همچنین محصولات کنسرو شده مورد نیاز برای مراقبت در منزل ، صنایع دستی محلی استارتاپ های ایتالیایی مانند Komoosee سیسیلی و Assai یا جعبه هایی با تمام مواد لازم برای دستور Mycookingbox.

ما می دانیم که مشتریان آمازون نخست در میلان چقدر آن را دوست دارند آسایش کامیل بوئر ، رئیس آمازون تازه برای ایتالیا ، اسپانیا و فرانسه اظهار داشت: خریدهای آنها را در همان روز دریافت می کنیم و ما خوشحالیم که می توانیم خریدهای بهتر را با Amazon Fresh به آنها ارائه دهیم.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *