“این آغوش ها برای آنهاست.” مولینو بیانکو ، مارک گروه Barilla ، از کمپین #NoiConGliInfermieri در Fnopi ، فدراسیون ملی پرستاری پشتیبانی می کند: درآمد حاصل از فروش بیسکویت Abbracci از ژانویه در یک بسته ویژه به صندوق همبستگی Fnopi تا سقف 2 میلیون کمک می کند یورو چگونه آنها را بشناسیم؟ رنگ زرد سنتی روی بسته به رنگ آبی روشن در می آید ، در قسمت جلوی بسته یک گوشی گوشی ظاهر می شود و نام محصول به یک پیام تبدیل می شود: “این آغوش برای آنهاست” ، با هشتگ برجسته Fnopi #NoiConGliInfermieri.

صندوق همبستگی

انتخاب آغوش نمادین ، ​​آغوش حرکتی است که بیشتر از همه از دست دادیم و همچنان در این دوره از دست می دهیم ، که با وضعیت اضطراری در بهداشت و درمان مشخص شده است. عکسهای “اتاقهای آغوش” در بیمارستانها و Rsa به نمادی تبدیل شده اند که در آن دستکش و مانع شفاف محافظت می کند و اجازه می دهد یکی از بستگان بیمار را ببیند ، لمس کند و نوازش کند. اگر یک آغوش بتواند تغییر کند ، میلیون ها آغوش چه کاری می توانند انجام دهند؟ چسبندگی مولینو بیانکو به #NoiConGliInfermieri (www.noicongliinfermieri.org) ، صندوق همبستگی ایجاد شده توسط Fnopi ، فدراسیون نمایندگی بیش از 450،000 پرستار در ایتالیا ، برای کمک به خانواده پرستارانی که جان خود را از دست داده اند تا به ما کمک کند تا از شرایط Covid-19 عبور کنیم ، یا حمایت از کسانی که در مواجهه با بیماری همه گیر بیمار شده اند یا دچار استرس شدید جسمی و عاطفی شده اند.

پشتیبانی از کمپین Fnopi

“از آغاز وضعیت اضطراری ، گروه باریلا نزدیکی خود را با ایتالیایی ها و سرزمین های تحت تأثیر همه گیر ، با حرکات همبستگی و کمک های مالی ابراز کرده است. کارخانه های ما هرگز متوقف نشده اند تا از طریق محصولات ما یک مقدار نرمال در زمان دشوار به همه تضمین کنند – توضیح می دهد جولیا شوورر ، معاون رئیس جمهور مولینو بیانکو – ما تصمیم گرفته ایم که این گام جدید را از طریق مولینو بیانکو برداریم ، که همیشه خوشبختی مردم چیزهای کوچک پر از معنی و احساس ، درست مثل یک آغوش. ” وی افزود: “در آغوش گرفتن پرستار فقط كوك نیست ، بلكه راهی است كه باعث می شود همه پرستاران در ایتالیا احساس كنند كه ما با آنها هستیم.” کارمندان کارخانه های ما به ما کمک کردند تا به موقع بسته های ویژه را بسازیم ، و ما همچنین در طول کریسمس برای حمایت از کمپین Fnopi و به طور خاص برای نزدیک کردن نزدیکی خود به کسانی که در ماه های اخیر از آنها مراقبت کرده اند ، کار کردیم. به دیگران نیازمند ، حتی در معرض خطر سلامتی و در بعضی موارد ، زندگی آنها. “

450 هزار پرستار

در ایتالیا حدود 450،000 پرستار وجود دارد و در بیماری همه گیر Covid-19 ، این گروه حرفه ای نقشی اساسی ایفا کرده و می کند و سطح حرفه ای بودن ، انسانیت و نزدیکی آنها را به چشم عموم مردم می کشاند. یکی از تصاویر نمادین همه گیری ، عکس پرستار از برشیا بود که روی جلد مجله نیویورک تایمز ظاهر شد ، علائم خستگی ، تمرکز و استرس روزانه که یک گروه تحت آن قرار دارد را نشان می دهد ، که متأسفانه در این ماه های دشوار برای تلاشهای خود بهای بسیار بالایی پرداخت کنید. تا به امروز (اطلاعات Inail) ، بیش از 50،000 پرستار آلوده شده اند و تعداد آنها هر روز در حال افزایش است ، تاکنون 72 مرگ گزارش شده است. #NoiConGliInfermieri حمایت لازم را از خانواده پرستاران فوت شده تضمین می کند ، از پرستاران مجبور به زندگی در قرنطینه پشتیبانی می کند ، که با هزینه های پیش بینی نشده دست و پنجه نرم می کنند و به شما کمک می کند تا هزینه های مراقبت های پزشکی ، توانبخشی و روانشناختی پرستاران بیمار را پوشش دهد.

جمع آوری 4 میلیون یورو

صندوق Fnopi فقط در مدت 7 ماه 4 میلیون یورو جمع آوری کرده است ، 1 میلیون و 850 هزار یورو که قبلاً به صدها پرستار مشکل پرداخت شده است. 2800 برنامه دریافتی از 1 دسامبر سال 2020 توسط فدراسیون. طرح Barilla به شما در دستیابی به هدف ارائه كمك مشخص به هزاران پرستار مشكل كمك خواهد كرد. با تشکر از کمک های مالی ، هزاران نفر از افراد حرفه ای خواهند بود که می توانند از کمک های مالی فوری بهره مند شوند ، بنابراین زودتر از آنچه انتظار می رفت بازگشتند تا از همكاران ما حمایت كنند ، كه در برابر تلفات عظیم و كمبود نیروهای واجد شرایط ، همچنان اطمینان از ثبات سرویس بهداشت ملی در طی این همه گیر بزرگ. ”

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *