سبقت گرفتن الون ماسک برای جف بزوس: با پیش بینی بیش از 185 میلیارد دلار، مدیر عامل شرکت های تسلا ، اسپیس X و Neuralink il ثروتمندترین مرد جهان است. گزارش ها Cnbc، برجسته ساختن اینکه چگونه یک کارآفرین رویایی از پرتوریا به لطف عملکرد عالی ، ثبت مجدد در بورس سهام تسلا ، که بیش از 4 Wall در وال استریت از ساعات اولیه صبح دارد ، جهش قاطعانه انجام داد ماسک در واقع حدود 21٪ از سهام این شرکت را در اختیار دارد ، که به او امکان داده است در دوازده ماه گذشته رشد واقعی داشته باشد ، جهشی بیش از 150 میلیارد دلار. او در ژانویه 2020 کمتر از 30 افتخار کرد. از آن زمان – فقط فکر کنید – تولید کننده خودرو رشد بیش از 700 را ثبت کرده است. نتیجه: کسب عنوان قهرمانی در ماه ژوئن به عنوان با ارزش ترین مارک در بخش خودرو (190 میلیارد دلار سرمایه ، در چند ساعت گذشته به بیش از 800 افزایش یافت) و در ماه نوامبر ، ورود سهام در شاخص معتبر S&P 500.

به نظر می رسد اعداد فوق العاده و سال 2021 با همان ستاره بسیار مطلوبی شروع شده اند: در حال حاضر + 13٪ در مقایسه با شب سال نو. اما ماسک 2020 فقط مترادف تسلا نبود. به عنوان مثال فکر کنید SpaceXمأموریت Demo-2 ، که فضانوردان داگ هرلی و باب بنکن را به ایستگاه فضایی بین المللی برد ، بازتاب بزرگی در جهان داشت پیوند ستاره ای اخیراً از آغاز عملیات تجاری در مناطقی از کانادا و ایالات متحده خبر داده است. پس وجود دارد Neuralinkحسگرهای مغزی آن نیز در ماه آگوست رونمایی شد شرکت خسته کننده، شرکت دیگری که وی تأسیس کرد ، درگیر افزایش تعداد پروژه هایی برای ساخت تونل های زیرزمینی اختصاص یافته به تسلا است (آخرین پروژه در دسامبر در لاس وگاس تصویب شد). اما این فعالیت هایی بود که فقط در مرحله دوم به کسب مقام اول در رتبه بندی سوus استفاده کنندگان از سراسر جهان کمک می کرد. به همین دلیل است که باعث می شود لبخند بزنیم ، و به پیشینه ای که خود ماسک در 22 دسامبر ، هنگامی که در توییتر صحبت کرد ، برمی گردد ارائه تسلا به اپل فقط با 60 میلیارد دلار در سال 2017، جلسه ای برای عدم علاقه کامل تیم کوک.

فناوری باشگاه ثروتمندان است

ثروتمندترین مرد جدید جهان تا کجا پیش خواهد رفت؟ دانستن آن غیرممکن است. از طرف دیگر ، او موفق شد برای اولین بار از سه موقعیت اول صعود کند: در ماه نوامبر ، مارک زاکربرگ ابتدا به او باخت ، و سپس بیل گیتس. امروز او به جای این کار را لمس کرد جف بزوس، بنیانگذار و مدیر عامل آمازون ، یک شرکت سهمیه بندی 184 میلیارد (یک سال پیش تعداد 118 نفر وجود داشت). رکوردی که از سال 2017 تقریباً به طور مداوم ادامه داشته است. فقط برای داشتن ایده در مورد اینکه اگر ماسک کشوری مستقل بود و صلاحیت آن را داشت ، درباره چه مقدار پول صحبت می شود مقام 53 که در رتبه بندی تولید ناخالص داخلی جهان، کمی پشت عراق (196 میلیارد) ، اما از کشورهایی مانند قزاقستان (181) ، مجارستان (172) ، قطر (156) ، الجزایر (155) و اوکراین (150) جلوتر است. و او مطمئناً قصد توقف در آنجا را ندارد.

چرا به ماسک رویاپرداز می گویند؟

7 ژانویه 2021 (تغییر از 7 ژانویه 2021 | 19:43)

© پخش مجدد ذخیره شده استدیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *