بحثی که پائولو وری در مورد Corriere آغاز کرد از این جهت مهم است که ما سرانجام از بحث توطئه ها و نامزدهای احتمالی به سمت مهمترین برنامه ها حرکت می کنیم. شهر ما در مرحله انتقال بسیار پیچیده ای قرار دارد ، دشوار زیرا دیگر نمی داند چه چیزی است. با این وجود شهر 23 سال است با همین سیاست هدایت می شود. و دولت 5 ستاره برای چقدر انتخابات بد نمی توانست همه چیز را در 5 سال نابود کند.

تورین نمی داند چه اتفاقی برای آینده خودروی خود خواهد افتاد ، بخشی که بعد از توافق با پژو هنوز یک چهارم اقتصادش را هزینه می کند. تورین ، که از Castellani به بعد همه چیز را بر روی گردشگری ، فرهنگ و اوقات فراغت متمرکز کرده بود ، فقط در گزارش Rota امسال یافت که تمام این بخشها 20٪ از تولید ناخالص داخلی تورین و پیمونت نیستند. خیلی زیاد ، خیلی کم برای نشان دادن آینده ما. فهمیدن این واقعیت دیرهنگام جدی ترین اشتباه دولت های گذشته بود.

اساتید Bagnasco ، Bertha و Picieri ، كه در كتاب زیبای Who Who Stopped Torino ، كه در ژوئن گذشته منتشر شد ، به Castellani ، Bresso و Ciamparino توصیه كردند ، به ما گفتند كه تورینو در سال 2008 متوقف شد. فهمیدن فوراً مهم خواهد بود زیرا می تواند مقابله با این مسئله را داشته باشد. مانند شتاب TAV و خط 2 مترو ، دو کار بسیار مهم ، اما با سرعت غیرقابل قبول آهسته ای پیش می روند. به همین دلیل ، به نظر من ، کسانی که کاندیدای شهرداری هستند باید همانطور که یک مدیر خوب انجام می دهد ، چک اجباری را در مورد وضعیت اقتصاد شهر و حساب های شهرداری انجام دهند و قول دهند که هر ساله بودجه اقتصادی و اجتماعی را به شهر ارائه دهند. در محل کار. چه کسی به پزشکی که بعد از 12 سال متوجه بیماری شما شده مراجعه کند؟

برای اینکه بدانید برای جلوگیری از خرابی و راه اندازی مجدد چه کاری باید انجام دهید آسان تر است اگر حداقل تا سال 2035 به خود چشم انداز بدهیم ، از یک طرف بتوانیم اهداف مهمی را تعیین کنیم ، اما از طرف دیگر ، به ما کمک می کند تا شرایط طلبکارانه برای بازیابی نقشی روشن در پایتخت های اروپا در آینده را ببینیم. . 2035 ، زیرا تورین باید برای ارائه نامزدی برای سازماندهی نمایشگاه Expo 2035 تلاش کند ، زیرا می داند که بین 2030 و 2032 ، با ورود TAV ، شهر ما در آینده در شبکه حمل و نقل اروپا قرار خواهد گرفت ، که باعث می شود این شهر دوباره در مرکز قرار گیرد شبکه ترافیک و حمل و نقل بار و مسافر. تخمین زده می شود که Tav می تواند سالانه دو میلیون گردشگر خارجی برای ما به ارمغان بیاورد. مدیریت مرکز صلاحیت ها ، مرکز تولید و مرکز جدید هوش مصنوعی ، که به لطف شهود بزرگ دون لوکا پیرون وارد تورین شد ، تعهد مارسیاج و تعیین آپاندینو بسیار مهم خواهد بود. برای مرکز IA این مدل باید از IIT در جنوا باشد ، که متولد شهود ترمونتی و برلوسکونی است ، که آن را در قانون بودجه 2003 گنجانده است ، امروز در بخش خود یک رهبر جهانی است. برای راه اندازی مجدد ، تورین نیاز به سرمایه گذاری های کلان از تورین ، بلکه سرمایه خارجی نیز دارد ، اما تورین باید بتواند دانشجویان جوان بیشتری را از سراسر جهان جذب کند. شهری که جوانان علاقه مند به نوآوری و تحرک آینده را به خود جلب کند ، حتی جذابتر از سرمایه گذاری خارجی خواهد بود.

در یک کلام ، تورین باید کلاه هایی را که در سال های اخیر آن را مسدود کرده اند ، از مسدود شدن دوربرگردان گرفته تا تحرک مرکز حذف کند.. اگر اینها نشانه هایی از آینده باشد ، شهردار جدید مجبور است به طور همزمان زخم های جدی را که بحران های Covid و Lockdown بر شبکه خرده فروشی شهر ، شماره های مالیات بر ارزش افزوده و شرکت های صنایع دستی کوچک وارد کرده است ، التیام دهد. در اینجا او مجبور است کارهای بیشتری نسبت به بانک های ما تاکنون انجام دهد. با علم به اینکه چندین هزار شرکت کوچک ، که علیرغم اینکه در پانزده سال گذشته با مشکل رشد اقتصادی پایین روبرو بوده اند ، اما همچنان به تضمین شغل خود ادامه می دهند ، به دلیل محاصره دولت و به دلیل اینکه 100٪ اعتبار تضمینی دریافت نکرده اند ، در معرض خطر کودتا قرار دارند. از دولت ، غیر قابل قبول است.

به همین دلیل شهردار جدید ، که مجبور است تورین را از نو بسازد باید به شرکت ها ، اتحادیه ها ، بانک ها یک پیمان تولد مجدد پیشنهاد کند که از سرگیری فعالیت ها حمایت می کند ، ساخت و ساز با توسعه مجدد حومه شهرها را از سر می گیرد ، و جذب سرمایه گذاری خارجی جدید را ترجیح می دهد ، دولت را وادار می کند که در برنامه بهبود سرمایه گذاری و سیاست های صنعتی برای ماشین و تحرک آینده ، تقویت نقش مقام حمل و نقل را که چند سال پیش با تلاش فراوان از رم ربوده بودیم. برای موفقیت در این کار طاقت فرسا نیاز به یک شهردار بسیار شجاع و مصمم دارد که اقتصاد تورین را بخوبی بلد باشد ، تجربه ای در توده های دولتی داشته باشد و تقاضای خرید نیمی از شهر را احساس کند ، که بد است و آنها می دانند چگونه باید با بهترین انرژی و هوش در تورین متحد شوید و چه کسی می داند چگونه به روم بفهماند که شروع مجدد تورین به نفع مشترک است. امروز وکیل می گوید آنچه در تورین خوب است برای کشور مفید است.

5 ژانویه 2021 | 21:02

© پخش مجدد ذخیره شده استدیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *