یک ببر در ارتفاع مشاهده شده است 3165 متر، در شرق نپال ، به لطف برخی از تله های دوربین که در واقع برای نظارت بر حرکات ده پاندای قرمز ، به اصطلاح روباه های آتش ، مجهز به یقه های ماهواره ای ایجاد شده اند. رکورد قبلی در حدود 2500 متر در بخش غربی کشور ثبت شده بود. مشهور است که ببرها توانایی زیادی در سازگاری دارند و تصادفی نیست که انواع مختلف این گربه بزرگ در بسیاری از زیستگاه های مختلف از جنگل های استوایی وحشتناک جنوب شرقی آسیا گرفته تا جنگل های یخی خاور دور روسیه توزیع می شود. و این کوه نیز جدید نیست ، زیرا در ارتفاعات صخره ای هیمالیا زنده مانده است. اما هنوز یک کشف است که WWF به طرز احساسی تعریف می کند ، زیرا یک بار دیگر نشان می دهد که چگونه غریزه زنده ماندن باعث می شود حیوانات برای کشف زیستگاه های امن جدید و با حضور طعمه حرکت کنند.

در شرکت خوب

کشف یک ببر بزرگ دیگر در نپال – او اظهار نظر کرد استوارت چپمن، در راس پروژه ببر زنده است از WWF – بر لزوم نقشه برداری از همه زیستگاه های بالقوه ببرها در رشته کوه های آسیای جنوبی ، در مرز جدیدی برای حفاظت از گونه ها ، تأکید می کند. اتفاقاً ببر هم در شرکت خوبی است. تله های دوربین امکان دیدن در ناحیه کانگچن جونگاترا 7 گربه سان دیگر ، از جمله پلنگ، پلنگ برفی، پلنگ ابری، گربه طلایی آسیایی، گربه پلنگ، گربه ای از جنگل است گربه مرمر. زیستگاه های جنگلی در کوه های نپال می تواند به عنوان پناهگاهی برای شکارچیان باشد ، که معیشت آنها به طور فزاینده ای در معرض درگیری های انسانی است: حوادث ، شکار غیرقانونی ، اثرات فعالیت های تولیدی و کشاورزی که منجر به جنگل زدایی و افزایش اشغال زمین می شود. تغییر آب و هوا همچنین ممکن است در هل دادن ببرها به ارتفاعات نقش داشته باشد.

اقدامات حفاظتی

به طور خلاصه ، فضاهای جدید برای در نظر گرفتن این موضوع که ببرها و سایر مناطق قبلاً شروع به کشف و استعمار کرده اند. WWF در بیانیه ای گفت ، اقدامات پیشگیرانه برای اطمینان از حفاظت از ببرها ، همچنین با نظارت بر طعمه و آگاهی جوامع محلی و مقامات دولت محلی برای تشویق همزیستی با انسانها ، لازم است. . همکاری فرامرزی نیز در حال تبدیل شدن به یک بخش اصلی از اقدامات حفاظت از گونه ها در سراسر دامنه آن است.

7 ژانویه 2021 (تغییر 7 ژانویه 2021 | 18:12)

© پخش مجدد ذخیره شده استدیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *