رم-اینتر دو تیم ناقص را به قهرمانی می رساند ، خوب اما بیش از یک ربع ساعت متوالی قادر به انجام بازی نیست. شاید این داده های امروز برای همه باشد. خسته از فوتبال به دنبال همدستی در خستگی دیگران است. عکس کریستیانو رونالدو در بازی دوم کمرنگ شد. این تصور توسط ساسولو تأیید می شود ، که بر یووه تسلط دارد ، اما هرگز به سمت در شلیک نمی کند ، از فضاهایی که کلاس اشغال کرده استفاده نمی کند. ساسولو هرگز برای پیروزی بازی نمی کند ، آنها برای اثبات خود بازی می کنند ، بنابراین در یک گل مضاعف موفق می شوند ، دوست دارند و می بازند.

نتیجه گیری این است که میلان هنوز مانند تیم واقعی به نظر می رسد حتی با لباسهای فرسوده ای که می پوشد. یکی از معدود افراد در منطقه که مجموعه ای از مردان از همه چیز و با تخیل استفاده می کنند. یوونتوس ، اینتر ، رم یک بازی خوب اما قطع شده دارند ، در بعضی مواقع ناپدید می شوند. از رونالدو ، هر روز ، هدف همیشه در انتظار او است. بنابراین از لوکاکو یا ژکو.

در میلان هرگز نمی دانید چه کسی گل خواهد زد ، اما کسی قطعاً گل خواهد زد. و اهداف مختلف آنها خارج از چارچوب خواهد بود. تبادل نظر بین نتیجه گیری هرناندز ، دیاز و لئو در روز شنبه با تورینو ، یک هدف جمعی به عنوان یک تیم که کمک می کند اما همچنین اختراع می کند. میلان هرگز این تصور را نمی کند که او مغرور ، دلپذیر و متواضع است ، تقریباً محدود به نظر می رسد ، اما سپس دیگران را نگاه می کنید و می فهمید که یافتن مورد بهتر آسان نیست. اینتر اهداف خود را در مقیاس صنعتی بنا می کند ، اما سپس در خلا def دفاعی خود ، در خلط خود ناپدید می شود و قربانی می شود. در رم تعادل نهایی ، چه غالب و چه خرد شده ، وجود ندارد ، شر ناچیز که ناگهان روی همه چیز افتاده و کیفیت را بی اهمیت می کند. یوونتوس قدیمی هرگز با چنین اصرار نمی توانست تحت سلطه پسران ساسولو قرار گیرد. این عدم شخصیت در پایه، با کیفیت نه به عنوان اولین ، بلکه به عنوان همدستان در اختلاف چندین. درست است که ما دو ماه هر سه روز یکبار بازی می کنیم ، این سرعت بازی را کم می کند ، به ما کمک می کند که جلو برویم اما پایان ندهیم.

فوتبالی که سعی در زنده ماندن دارد ، نه متحیر کردن. اما این امر از سال گذشته ، زمانی که یوونتوس از سلطه معمول برخوردار نبود و اولین عدم مراجعه برای اولین بار در ده سال گذشته ، بخشی از آن آغاز شده بود. فقر منابع اقتصادی (برنامه اینجا برای کاهش دستمزد) و بیماری این فاصله را افزایش داده است تا جایی که ما تعداد کمی از تیم ها را برای چیزی عالی اشتباه می گیریم. ما آن را مسابقه نامیدیم. خوب ، این باعث می شود که میلان کاملاً برتری داشته باشد این باعث می شود که او بهترین نباشد ، بلکه اول از همه.

11 ژانویه 2021 (تغییر 11 ژانویه 2021 | 07:08)

© پخش مجدد ذخیره شده استدیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *