بازگشت “گیاهخوار” – جنون در وگان + ژانویه– ، یا چالش بین المللی که باعث می شود ما در طول ماه ژانویه وگان بخوریم. در نسخه هفتگی – اولین تاریخ مربوط به سال 2014 – ابتکاری که نام خود را مدیون یکانجمن غیرانتفاعی انگلیسی، اهرم های استخر از 500 هزار عضو، 100 هزار بیشتر از سال گذشته. به طور خاص: 125 هزار نفر از انگلیس ، 150 هزار نفر از آمریکای لاتین ، 80 هزار نفر از ایالات متحده آمریکا ، 50 هزار نفر از آلمان. این مورد را سازمان غیردولتی انگلیس به همین نام تأیید می کند ، که علاوه بر سازماندهی رویداد ، برای هر یک از اعضا ارسال می کند ایمیل روزانه با راهنمایی و مشاوره در مورد تغییر رژیم غذایی گیاهی. و این ، از سال 2021 نیز به لطف این ملاحظات ، می تواند روی پشتیبانی از زنجیره های عمده فروشی حساب کنداست انگلیسی: همه متعهد هستند که از طریق وب سایت های خود توضیح دهند که چرا باید همراه با دستور العمل های گیاهی غذا بخورید بدون ظلم.
بنابراین آنها چه خواهند بود مزایا رژیم غذایی بدون گوشت ، شیر ، لبنیات و تخم مرغ دارید؟ دو مورد بالاتر از همه. ابتدا ، آنها سفارش را به Veganuary اطلاع می دهند اخلاقی: حیوانات ساخته نشده اند تا رنج بکشند. دومین محیط، با کاهش بعدی انتشار گازهای گلخانه ای از مزارع. و کاهش تدریجی مصرف منابع طبیعی توسط آنها.
دو دلیل که تعداد فزاینده ای از مردم ، از جمله دلایل شناخته شده را فریب داده و آنها را ترغیب کرده است. من هستم شخصیت های زیادی از تجارت نمایش که سفیران رسمی این ابتکار می شوند: توسط سخنگوی بین المللی خواکین ققنوس، اسکار 2020 بهترین بازیگر فیلم جوکر – یک سال پیش به جرم تظاهرات علیه سیاست زیست محیطی آمریکا در واشنگتن دستگیر شد – بیتلز سابق پل مک کارتنی؛ از سوپرمدل لیلی کول به بازیگران زن اوانا لینچ و آلیشیا سیلورستون به بازیگر و کمدین ریکی ژرویسفقط چند مورد را نام ببرم.
اگرچه گویا باید بگوییم ، گیاهخوار روندی نیست ، اما موقعیت واقعی. همچنین برای ایتالیا ، که با همکاری انجمن حمایت از حیوانات مثل حیوانات و با چند توصیه ، از جمله سرآشپز پیترو لیمان و دخترها روزیتا سلنتانو، دارای درصد گیاهخواری و وگان 8.9 است: یک رکورد در همه زمان ها ، با 2.2٪ گیاهخواران (داده ها) گزارش یوریسپس 2020) و سوم در اروپا از نظر تعداد شرکت کنندگان در این رویداد ، پس از انگلستان و آلمان. چارچوبی که در آن میلان برجسته است ، ششم از نظر تعداد مشترکان در جهان. نه تنها در ژانویه ، بلکه برای بقیه سال تا حدی واژه Veganuary اکنون دوره سم زدایی و روشن شدن را نشان می دهد، برای از بین بردن سموم و کالری های اضافی جمع شده در طول وعده های غذایی در روزهای تعطیل. چگونه در اینجا توضیح می دهیم.
همچنین بخوانید: «مارکو بیانچی: رژیم های سم زدایی بی فایده است. من به شما خواهم گفت که چه چیزی بخورید تا به فرم خود برگردید “” کمتر از 10 روز: رژیم سم زدایی پروفسور هیمن (که باعث می شود احساس بهتری داشته باشید) “

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *