وقتی مشتریان و تأمین کنندگان آدرس ما را می بینند ، فکر می کنند این یک شوخی است. شرکتی که با محصولات گیاهخواری و وگان مستقر در “دور از گیاهخواران“و در عین حال درست است و قطعاً تصادفی نیست. ماسیمو سانتینلی ، بنیانگذار و مالک Biolab، وقتی از داستان پشت تصمیم عنوان سوال می شود ، می خندد خیابان گوریزیا، همان جایی که شرکت او واقع شده است ، به خصوص برای گیاهخواران. یک انتخاب کنجکاو اصلی است: فکر می کنم این تنها مسیر با این نام در ایتالیا است – او یادداشت می کند – با توجه به واکنش های ناباورانه مشتریان ما در خارج از کشور ، می گویم که حتی در سایر نقاط جهان تعداد آنها زیاد نیست.

سانتینلی در سال 1991 شرکت خود را با غذاهای گیاهی و گیاهی تاسیس کرد ، زمانی که حداقل در ایتالیا صحبت زیادی در مورد این موضوعات نشد. یک انتخاب دور اندیش با توجه به این موضوع امروز ، 6.7٪ از ایتالیایی ها خود را گیاهخوار و 8.9٪ گیاهخوار می نامند طبق اطلاعاتی که یوریسپس یک سال پیش ارائه داده است (بدون احتساب کسانی که هر ماه ژانویه ، یعنی یک ماه بدون پروتئین حیوانی سعی در پیروی از گیاهخواری دارند). اما حدود ده سال پیش ، اوضاع به قدری تغییر کرده بود که در سال 2010 کارآفرین برای شروع تلاش در نظر گرفته بود جشنواره گیاهخواری در گوریزیا. تجربه ای که بسیار خوب کار می کند: من فکر می کردم هیچ کس نخواهد آمد ، در نهایت با 5000 نفر به پایان رسیدیم. و روز بعد از جشنواره تماس تلفنی از سوی یک مشاور شهری فرا می رسد که در دفتر خود با ما تماس گرفت تا پیشنهادی به ما ارائه دهد. این کار برای تغییر نام خیابانی است که دفتر مرکزی شرکت در آن قرار دارد و نام آن را به نام گیاهخواران گذاشته اند. در دسترس شما؟ باور نکردم به نظر من رسید که قول معمولی که در آنجا داده شده با توجه به موفقیت جشنواره تأثیر خوبی خواهد گذاشت. اما شش ماه بعد ، با کمال تعجب ، قطعنامه شورای شهرداری رسید: این قسمت از ویا مونتسانتو ، فاصله ای سنگین از مرز اسلوونی ، به یک مسیر گیاهخواری تبدیل شده است.


تصمیمی که همسایگان وی ، چندین انجمن صنایع دستی ، در ابتدا بین تردید در مورد تغییر پدیده و اسناد خیلی خوب نبودند. اما سرانجام ، ده سال پس از کشف آن ، حکایت کنجکاوی کنجکاوی شد. با این حال ، برای سانتینلی ، او بیش از هر چیز مشخصه ای است که نمی خواهد آن را محروم کند. حتی اکنون که ما فقط شرکت را گسترش داده ایم: ما یک کارخانه جدید افتتاح کرده ایم ، ترمیم منطقه یک کشتارگاه قدیمی و آن را به یک کارخانه تولید مواد غذایی سبزیجات تبدیل کرد. اما ما دفتر مرکزی شرکت را جابجا نکرده ایم: این شرکت همیشه از طریق گیاهخواران داخلی در داخل خواهد ماند ، از این آدرس مراقبت کنید. در همین حال ، جشنواره گیاهخواری ، که به عنوان چرخ دنده برای تغییر نام خیابان عمل می کرد ، متوقف شد: هزینه زیاد ، تلاش زیاد. زیرا این امر همچنان یک وسواس فکری کارآفرین است: خیلی دوست دارم از سر بگیرماگر می توانم پشتیبانی و کمک پیدا کنم ، مایلم دوباره تلاش کنم.

23 ژانویه 2021 (تغییر 23 ژانویه ، 2021 | 17:10)

© پخش مجدد ذخیره شده استدیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *