به تازگی نیمه شب بین پنج شنبه و جمعه آمده است جولیو گالرا تأیید دریافت می کند: او خارج از حکومت نظامی لومبارد است. تلاش برای مقاومت در برابر مشاور سابق بهزیستی کافی نبود. سیلویو برلوسکونی از طریق تلفن به او گفت. این گواه این است که مذاکرات برای بازسازی در بالاترین سطح انجام شده است ، زیرا رهبران راست میانه در اولین کسی که لیفت صورت تیم آتیلیو فونتانا را انجام داد ، مشغول هستند.

گالرا به ساعاتی نیاز دارد تا عصبانیت خود را آرام کند. حتی دیروز صبح ، کمی قبل از اینکه چشمه چهره جدید حکومت نظامی را اعلام کند، او را عصبانی توصیف می کنند. شایعاتی در مورد کنفرانس مطبوعاتی برای گفتن نسخه “او” وجود دارد. اما در پایان ، احتیاط پیروز خواهد شد. دفاع وی به یک یادداشت سپرده خواهد شد. وی نوشت: «پشیمان نیستم. و بدون اژدر. اما یک قدم به عقب ، که با تلاش یک ساله دیکته شده بود ، به طور خطرناکی در جبهه همه گیر زندگی می کرد. “بعد از ماهها بی وقفه ، فکر می کنم ساعتم تمام شده استاو توضیح می دهد. “معلوم شد که من در بدترین دوره تاریخ خود پیچیده ترین سیستم بهداشتی و درمانی را در ایتالیا اجرا می کردم: بمب اتمی در اینجا منفجر شد.”

گالرا به چیزی متهم نیست: “ما همه اقدامات لازم را برای جلوگیری از همه گیری انجام داده ایم. هیچ کس به ما کتابچه راهنمایی نداده است ، هیچ کس راهی برای پیروزی ویروس کرونا نشان نداده است. “گویا می خواهد بگوید که برخی اشتباهات اجتناب ناپذیر است. اما با یک چالش کاملا جدید روبرو شد.egione Lombardia “واکنش زیادی نشان داد ، اثبات اینكه توانایی مقاومت در برابر تأثیر فاجعه بار را دارد – پاسخ این اتهامات است -. براساس آنچه در فاز اول اتفاق افتاد ، ما با احیای دوم ویروس بسیار کارآمدتر و به موقع برخورد کردیم. “

سپس یک بازی کاملاً متفاوت پیش آمد. شتاب سیاسی بازسازی ، سر او را به عنوان یک وعده ارائه داد – محکومیت کسانی است که سالها او را می شناسند – برای بازگرداندن تصویر لوکوموتیو ایتالیایی. تلاش برای دستیابی به نتیجه تلخ کمتر (حتی اگر فرد مورد نظر هرگونه مذاکره را انکار کند: من تکلیف اداری دیگری را درخواست نکردم»).

با این حال ، جنبه ای که در آخرین نگاه به Palazzo Lombardy بیشترین صدمه را به او وارد کرد احساس انزوا و نه فقط به دلیل خصومت متحد لیگ شمال. گالرا احساس کرد که مهمانی اش حداقل در محلی دور از دسترس است. زیرا در عوض ، نزدیکی سیلویو برلوسکونی یکی از معدود یادداشت های خوشحال کننده در روزهای اخیر است. شوالیه تمام تلاش خود را می کند تا اطمینان حاصل کند که صحنه را با افتخار سلاح ترک کرده است. و بعد از ظهر ، او به طور علنی برای کارش تشکر کرد ، به او قول داد “از تجربه خود در Forza Italia به طریقی دیگر استفاده کند.” فونتانا همچنین خواستار احترام مجدد خود شد.

اکنون زمان تعطیلات خانوادگی است. برای متابولیسم اشک ، انتقام احتمالی را کشف کرده و انرژی را پس از یک سال که “من را سخت آزمایش کرد: ویروس کرونا هیچ آرامش نداد” دوباره بازیابی کنید. با شعاری که برای حال و همچنین برای آینده به شبکه های اجتماعی سپرده شده است: “همیشه سرتان را بالا نگه دارید.”

9 ژانویه 2021 | 08:28

© پخش مجدد ذخیره شده استدیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *