او مدتی است که انگشتر عروسی به انگشت خود نپوشیده است و حتی یک نفره بزرگ لورین شوارتز (15 قیراط ، به ارزش 8 میلیون دلار ، 6.5 میلیون دلار) دیگر از بین رفته است. او تعطیلات کریسمس را در عمارت خانوادگی خود در وایومینگ (14 میلیون دلار که 11.5 میلیون دلار است: یورو بیشتر ، یورو بیشتر) ، کشوری که گوزن های بیشتری نسبت به ساکنانش دارد ، گذراند.

کیم کارداشیان و کانیه وست ، طلاق قریب الوقوع بین این دو ستاره
بحران

داستان عشق بین کیم کارداشیان نیز بدون پایان خوش به پایان می رسد، 40 ساله ، کارآفرین ، تأثیرگذار و مدل ، و همسرش Kanye West ، خواننده رپ و تهیه کننده رکورد. طلاق پیش رو اجازه می دهد نیویورک پست، که به دنبال تأیید مردم. منابع نزدیک به این زوج موافقند که کافی است. و او اسلحه های خود را تیز می کرد: اولین حرکت ، جذب ملکه طلاق هالیوود ، لورا واسر ، که قبلاً با غرق شدن ازدواج قبلی غواص واقعیت ، ازدواج با ستاره NBA کریس همفریس ، که فقط 72 روز طول کشید ، مقابله کرده بود. تا 31 اکتبر 2011). واسر که نماینده آنجلینا جولی ، بریتنی اسپیرز و جانی دپ نیز بود ، خبر را تأیید نکرد.

کیم و کانیه ساکت هستند اما در این لحظه منبع گفت ، به عنوان یک زن و شوهر صفحه شش، ستون شایعات تابلوی “روپرت مرداک” ، در حالی که به گفته TMZ این زوج به یک مشاور ازدواج مراجعه می کنند تا بدون نیاز به مراجعه به دادگاه سعی در یافتن توافق کنند. او پشتیبانی میکند خوب! که کیم برای فرزندانش ، نورث کوچک (7) و شیکاگو (2) ، و کودکان سنت (5) و مزامیر (19 ماه) نگهداری می کند.

کیم و کانیه در سال 2014 در فلورانس ایتالیا ازدواج کردند. یک مراسم زرق و برق دار و زره پوش در فورته بلدره ، او با تاکسیدوی جیوانچی ، او با لباس پری دریایی بلند ، صریحاً سفید ، که توسط استودیوی معروف پاریس امضا شده است. از خوشبختی آن روز چیزی باقی نمانده است ، مدتی است شایعات مربوط به بحران منتشر شده است. درباره او قبلاً در ماه سپتامبر صحبت شده بود ، او دیگر تحمل فراز و نشیب های Kanye را نداشت که از دو قطبی رنج می برد ، اعلامیه خواننده رپ که می خواست برای کاخ سفید نامزد شود – او 60،000 رأی آورد – و پیام های مرموز در توییتر ، در که به نظر می رسید کیم را متهم می کند که می خواهد او را کارآموز کند یا با یک خواننده رپ دیگر رابطه برقرار کند ، مایک میل (که او را انکار کرد) ضربه آخر را به اتحادی که قبلاً به طور خطرناکی متزلزل بود وارد می کند.

در 21 اکتبر ، جشن چهل سالگی کیم، جشن گرفته شده در یک جزیره خصوصی ، عامل تنش بود: کانیه دیر رسید و زود رفت. وقت یک عکس فوری را از دست می دهم.

6 ژانویه 2021 (تغییر در 6 ژانویه 2021 | 19:12)

© پخش مجدد ذخیره شده استدیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *