متحد به نام BTP طولانی مدت. برای اهداف مختلف ممکن است غیرواقعی به نظر برسد ، اما انتشار اوراق قرضه با تاریخ سررسید ، از نظر زمانی دور ، منافع عمومی سرمایه گذاران در کشوها را با کسانی که از طرف دیگر تمایل به فعالیت فشرده با هدف خرید و فروش مکرر اوراق قرضه دولتی دارند ، تقسیم می کند. به ویژه BTP یا اوراق قرضه شرکتی. در حالت اخیر ، با توجه به انتخاب ناشران برای قرار دادن ابزاری که می توانند از طریق سرمایه گذاران موسسات مشترک شوند و با حداقل حداقل مقدار بالایی ، حضور پس انداز کنندگان سنتی ، حتی اگر دارندگان سرمایه زیادی باشند ، بسیار نادر است.

ایده دوگانه: پاداش و قیمت

به منظور گردهم آوردن دو نوع مختلف دارندگان سرمایه ، بازگشت خوب سرمایه گذاری (حتی اگر اولی به حزب نگاه کند و دومی به نوسانات قیمت) در زمانی که بسیاری از صادرکنندگان دولت به دلیل پیشنهاد امنیتی که سرمایه گذاران علاقه مند می پذیرند ، نرخ سود منفی ارائه می دهند. در مورد خزانه داری آلمان ، که هنوز -5.55 for برای سررسید ده ساله پرداخت می کند تا برای مدت سی ساله به درصد منفی 0.14٪ برسد. و بهترین عملکرد ارائه شده.
بخش اوراق مشارکت اوراق بهادار باید به گونه ای باشد که وجود موضوعات میان مدت وزنی متناسب با ارزش کل را به خود اختصاص دهد. و دلیل اینکه حتی در مرحله بازده بسیار پایین بخشی از سرمایه گذاری باید به این نوع ابزار معطوف شود.

از یک طرف ، همانطور که انتظار می رفت ، برای از جریان کوپن استفاده کنید (نه در مورد اوراق قرضه آلمانی) و آنها را برای مدت طولانی ، حتی تا بلوغ طبیعی ذخیره کنید. از طرف دیگر ، برای نظارت مستمر تغییر در ارزش مبادله – و در مورد اوراق قرضه ، هنگامی که قیمت آنها کاهش می یابد سرمایه گذاری کنید و سپس آنها را در بازار بفروشید ، در مرحله ای که روند قیمت تغییر می کند و به تدریج افزایش می یابد.

استراتژی ها و کارایی اوراق بهادار در طول زمان

مورد اول مربوط می شود بازیکنان کشو، سرمایه گذاران بلند مدت. دومین ai بازرگان، سرمایه گذاران را ضربه بزنید و آنها را مدیریت کنید. اشتهای خطر در هر دو مورد متوسط ​​است. برای کشو ، ابزارهایی را در نمونه کارهای خود قرار می دهد که قیمت های بازار در طول سال ها می تواند تغییر قابل توجهی کند. برای تاجری که اغلب خرید و فروش می کند ، بدون اینکه هیچ وقت در مورد نتیجه عملیاتی که انجام می دهد قطعیت داشته باشد. نمودار به مدت طولانی تری از مسئله BTP اشاره دارد که در 1 مارس 2067 به پایان می رسد. به نظر می رسد تغییرات قیمت به دنبال نوسانات ارزش معاملات سهام است. و این تعجب آور نیست ، زیرا در واقع قیمت اوراق قرضه بلند مدت می تواند با افزایش و کاهش قابل توجهی روبرو شود. محاسبه تقریبی: بین حداکثر قیمت رسیده ، 133.44 ، در اواسط اکتبر سال گذشته ، و حداقل قیمت ، 85.85 ، در 27 دسامبر 2018 ، اختلاف کمی بیش از 55. با این حال ، این در طی یک دوره تقریباً دو ساله اتفاق افتاد. برای هدایت نوسانات ، در هر صورت ، مثل همیشه ، داده هایی که بازار گاه به گاه ارائه می دهد. در سطح بسیار پایین اکنون ، در سطوح قابل توجهی بالاتر در سالهای اخیر. حتی در مقادیر بسیار پایین تر از دهه های 1970/1980.

مزایای آلایندگی های طولانی

اما چرا باید روی مسائل دولت میان مدت ، میان مدت و بلند مدت تمرکز کرد ، حتی اگر سودآوری آنها ارائه می دهد چیزی غیر از هیجان انگیز است؟ زیرا شما باید با آنچه بازار ارائه می دهد ارتباط برقرار کنید. در این مرحله ، چشم انداز مشخصه انتظارات نرخ بهره بازار در ماه های آینده ، پایین ماندن آنها است. این سناریو در وهله اول مربوط به تصمیماتی است که بانک های مرکزی به تدریج برای جبران کسری اقتصادی اتخاذ می کنند که بسیاری از کشورهای منطقه یورو تا تولید فعلی و تجارت همه گیرهای بزرگتر از آن برجسته می شوند. هر دو زمینه رشد ثروت جهانی هستند.

تغییرات قیمتی مشابه آنچه در نمودار مربوط به BTP 2067 نشان داده شده است ، برای کوپن ثابت خزانه داری ایتالیا یا سایر ناشران با سررسید متوسط ​​رخ نمی دهد. مسائل BTP با بلوغ بین ده تا بیست سال به این نوع ابزار تعلق دارند. تغییرات قیمت برای سررسید 30 ساله بارزتر است ، اما به طور فزاینده ای ضعیف تر از آن است که برای BTP 2067 برجسته شده است.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *