میلان، 6 ژانویه 2021 – 6:15 بعد از ظهر

AmerisourceBergen تجارت Alliance Healthcare را از Walgreens Boots Alliance با قیمت 6.5 میلیارد دلار به دست آورد. این دو رهبر در تولید و توزیع دارویی معاملات تجاری در ایالات متحده را تا سال 2029 تمدید می کنند.

بر پپه آکوارو

تبادل خدمات بین دو غول جهانی توزیع و تولید دارویی. به نام تجارت در یک بازی با فاصله 750 مایل و با شرط بندی 6.5 میلیارد دلار. این تعداد توافق نامه بین AmerisourceBergen – یک شرکت عمده فروشی دارویی آمریکایی مستقر در ولی فورج ، پنسیلوانیا – و Walgreens Boots Alliance از Derfield ، ایلینوی ، رهبر چند ملیتی و جهانی در توزیع محصولات بهداشتی و سلامتی است. از کلوسوس Derfield ، که مدیر عامل آن استفانو پسینا از ایتالیا است ، AmerisourceBergen فعالیت های توزیع عمده فروشی Alliance Healthcare را به دست می آورد. دلایل معامله 6.5 میلیارد دلاری – تقسیم بین 6.275 میلیارد دلار پول نقد و 2 میلیون دلار سهام عادی AmerisourceBergen – با تقسیم کار استراتژیک مشخص صورت می گیرد.

تفکیک وظایف و رشد مداوم

این اقدام AmerisourceBergen این امکان را برای آن فراهم می کند تا حمایت بیشتری از داروخانه ها و داروسازان در سراسر جهان و راه حل های یکپارچه برای شرکت های دارویی ارائه دهد. در مورد اتحاد چکمه های Walgreens چطور؟ از ستاد درفیلد ، آنها روشن کردند که از این طریق غول Pesina می تواند تمرکز بیشتری بر گسترش تجارت اصلی خود – داروخانه خرده فروشی – ، گسترش عرضه خدمات بهداشتی به بیماران و مشتریان و دستیابی به از اولویت های استراتژیک آن است. این آخرین اقدام توسط AmerisourceBergen چیزی بیش از دومین گام بسیار مهم پس از سال 2013 و 2016 بین دو کشور نیست.

اتحاد مقدس آمریکا

در حقیقت ، تقریباً هشت سال پیش ، توافق نامه توزیع دارویی ده ساله با Walgreens امضا شد. در حالی که از سال 2016 ، Walgreens Boots Alliance بزرگترین سهامدار AmerisourceBergen با سهام نزدیک به 30 درصد بوده است. بدون فراموش کردن این ، Ornella Bara ، مدیر ارشد عملیاتی Walgreens Boots Alliance ، عضو هیئت مدیره AmerisourceBergen. در میان پیامدهای بسیار مهم توافق ، ما یادآوری می کنیم که اتحاد در خاک آمریکا بین دو غول دارویی برای سه سال دیگر تمدید شده است: مشارکت استراتژیک آنها دیگر تا سال 2026 ، بلکه تا سال 2029 معتبر نخواهد بود. و همه اینها ، تحلیلگران هر دو طرف قادر خواهد بود تعاملات سودمند سالانه حداقل 150 میلیون دلاری را به خزانه این دو شخصیت اصلی بیاورد. علاوه بر این ، Alliance Healthcare UK تا سال 2031 به عنوان یک شریک توزیع Boots باقی خواهد ماند.

“این توافق نامه ایجاد ارزش قابل توجهی را برای دو شرکت فراهم می کند و علاوه بر مواردی که قبلاً خریداری شده است ، هم افزایی های جدیدی ایجاد خواهد کرد. توسعه منطقی ، به دنبال موفقیت روابط استراتژیک طولانی مدت ما با AmerisourceBergen ، که از سال 2013 شریک قوی و قابل اعتماد ما بوده است ، “گفت استفانو پسینا ، مدیر عامل شرکت Walgreens Boots Alliance ، که استفان کالینز ، رئیس جمهور ، به طور واضح با او پاسخ می دهد. و مدیرعامل AmerisourceBergen: “نقش حیاتی AmerisourceBergen در سیستم مراقبت های بهداشتی ، به عنوان یک ستون اصلی نوآوری و دسترسی در بخش دارویی ، به طور گسترده ای در سال گذشته نشان داده شده است: اعلامیه های امروز گسترش ما در توزیع دارو و ادغام با ارائه گسترده و عمیق خدمات AmerisourceBergen به شرکت های دارویی جهانی “.

6 ژانویه 2021 | 18:15

© پخش مجدد ذخیره شده است

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *