تصاویر در سایت ساخت و ساز Altivole ثبت شده است. گزارش به کارابینیری نوح CorriereTv
ادامه خواندن ”

ویدئویی که روز جمعه 8 ژانویه در لورژیا ، سن ویتو دی آلتیوله ، استان Treviso ضبط شده است ، نشان می دهد یک کامیون در حال تخلیه زمین در خاکریز پدمتونانای ونیز است. با این حال ، زمین در نهایت کیسه های رنگی را پوشانده است ، که ممکن است حاوی زباله های مشکوکی باشد. این تصاویر توسط شهروندی که لحظه تشییع جنازه را ثبت کرده است ، در فضای مجازی منتشر شده است.
“ساختار پروژه ونیزی پدرمونتانا سوپراسترادا” در یادداشتی گفت: “ساختار پروژه بلافاصله توضیحاتی را از صاحب امتیاز درخواست كرد و تحقیقات لازم را با ارائه تمام اطلاعات و اطلاعات مفید موجود در اختیار مقامات ذیصلاح (Carabinieri del Noe) قرار داد.”
“من در حال آماده سازی یک سوال فوری از وزیران صالح محیط زیست ، سرجیو کوستا ، زیرساخت ها ، پائولا دی میشلی ، و بهداشت ، روبرتو اسپرانزا ، برای مداخله و نظارت بر اوضاع زباله های دفن شده در حین کار در پدمتونای ونیزی هستم. از آنچه پدید آمده است و از کار کمیسیون تحقیق مجلس در مورد اکومافیا ، قبلاً اتفاقات مشابهی در منطقه ما رخ داده است ، ما باید این موضوع را روشن و ورق بزنیم. این در یادداشتی توسط سناتور Pd Andrea Ferrazzi ، رئیس گروه در کمیته محیط زیست و نایب رئیس کمیته Eco-Mafia اعلام شد. در حالی که آندره زانونی ، یک مشاور از منطقه ونتو از حزب دموکرات ، در مورد عکس های گرفته شده در San Vito di Altivole ، اظهار داشت که او قصد دارد با دادگستری تماس بگیرد تا واقعیت های ثبت شده

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *