بین گرد و غبار ، سنگ یا گل و لای ، در شرایط جوی غیر قابل تحمل ، می توانید بارهای عظیم 24 ساعته را به مکان های دور افتاده و بیابانی منتقل کنید. جایی که حداقل انتظار آن را ندارید ، در بزرگترین معادن جهان ، رانندگی خودکار بدون سرنشین در حال حاضر موفقیت آمیز است ، هوش مصنوعی هر روز رانندگی با وسایل نقلیه عظیم ، صدها تن وزن ، بدون اینکه فقط تصادف کند.

کاترپیلار ، غول های هوش مصنوعی

Caterpillar (یا CAT) ، یک شرکت چند ملیتی آمریکایی است متخصص در تولید ماشین آلات ساختمانی ، اولین بار در CES در لاس وگاس – Consumer Electronics Show ، یک رویداد جهانی سنتی مستقر در لاس وگاس ، اما امسال ، به دلیل همه گیری ، در نسخه دیجیتال تا 14 ژانویه – برای ادعای جایگاهی در بین نوآورترین شرکت ها و این کار را با حقوق کامل انجام می دهد ، پس از 30 سال تحقیق و توسعه در وسایل نقلیه خودمختار: ما اینجا هستیم زیرا علاوه بر ماشین آلات ، ما راه حل های فن آوری پیشرفته را توسعه ، تولید و توزیع می کنیم ، بیل وایلدز ، با سربلندی پنهان ، در سراسر جهان توضیح می دهد. مدیر فروش و بازاریابی محصولات Caterpillar Minestar.

در حال حاضر 350 کامیون خودمختار خود داریم دنیس جانسون ، رئیس گروه منابع این شرکت آمریکایی ، گفت که در سه قاره کار می کند ، جایی که آنها امکان بهینه سازی زمان و هزینه ها و همچنین جلوگیری از خطرات غیر ضروری را برای کارکنان فراهم می کنند. البته گشت و گذار در اطراف مین با گردش در یک شهر شلوغ برابر نیست ، با وجود عابران پیاده و سایر وسایل نقلیه باید از هر متر خودداری کنید. با این حال ، ما در مورد ماشین آلات بسیار پیچیده و بالاتر از همه عظیم ، مانند کامیون خودران CAT 797 f صحبت می کنیم ، که به قد یک ساختمان تقریباً سه طبقه و 900 متر مربع ، که وزن آن 284.6 تن خالی (تا 687 و کاملاً بارگیری شده) است و آنها باید به راحتی در زمین گل آلود ، در برف یا شن و ماسه حرکت کنند ، عملیات بارگیری و تخلیه ظریف را در همه شرایط آب و هوایی انجام دهند.

کاترپیلار ، غول های هوش مصنوعی

فناوری توسعه یافته توسط Caterpillar نه تنها اجازه می دهد تا وسایل نقلیه به طور مستقل و به روشی قابل پیش بینی حرکت کنند (که همچنین باعث ایمنی بیشتر آنها می شود) ، بلکه همچنین برای کنترل از راه دور آنها (همراه با سایر ماشین آلات فعال در معدن) و اطمینان از ایمنی کار می کند. علاوه بر این ، باید به طور مداوم به روز شود ، و همچنین مطابق با نیاز مشتریان مختلف سفارشی شود. وظیفه یک شرکت فنی ، که در CAT توسط یک تیم جهانی از مهندسان نرم افزار ، برنامه نویسان و تحلیلگران داده انجام می شود.

از زمان حضور خود در بازار ، کامیون های خودمختار Caterpillar مواد کافی را برای ساخت بزرگراه چهار لاین بزرگتر از محیط و ضخامت نزدیک به 2 متر منتقل کرده است. تجارب گسترده در این زمینه ، بیش از قابل توجه است که در تصادفات صفر ، با وجود کار شبانه روزی ، مفید بودن و کارایی رانندگی خودکار در این بخش و همچنین اعتبار راه حل های فن آوری آن را تأیید می کند.

12 ژانویه 2021 (تغییر 13 ژانویه 2021 | 10:13)

© پخش مجدد ذخیره شده استدیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *