در آستانه آغاز نیمه دوم این سال تحصیلی پیچیده. بچه ها از تعطیلات برمی گردند. حتی بسیاری موفق به ترک آن نشده اند. شخصی حتی نمی داند که آیا مجبور به شارژ مجدد تبلت است یا اینکه می تواند همکلاسی های خود را دوباره در پشت ماسک ببیند. اما برای اینکه بفهمیم آنها در مقایسه با آغاز چهار ماه پیش چه مدرسه ای پیدا می کنند ، باید به سپتامبر برگردیم. زمانی که شاید برای کنترل توسعه عفونت بین بانکها خیلی کم سیاه و سفید قرار داده شد. و اشتباهات بسیار کوچک ، مسائل را پیچیده می کرد.

چیزی تغییر کرده است. در همین حال ، اعداد. افتتاح ATS در هفته گذشته بسیار کم بود ، اما ظاهراً این واقعیت را تحت تأثیر قرار می دهد که مدارس از 23 دسامبر قفل شده اند و بسیاری از پزشکان عمومی و اطفال مسئول گزارش ها در تعطیلات هستند. با تعداد بسیار کمی سواب درمان شده ، اگرچه آزمایشگاه ها به طور منظم کار می کنند. هفته گذشته ، 132 مورد در پورتال مدرسه گنجانده شده بود: زمان اوج در اوایل ماه نوامبر ، زمانی که به 2616 رسید ، فاصله زیادی داشت. در اینجا خبر خوبی وجود دارد که به تعمیر رهبری در روابط بین رهبران مدرسه و ATS کمک کرده است. این پلتفرم که در اواخر نوامبر راه اندازی شد ، مدارس به محض مشکوک شدن با آن نام همکلاسی ها را برای شروع اعلامیه های انزوا به آن منتقل می کنند. متحد بزرگ دیگر در مقایسه با ماه سپتامبر استفاده از آزمایشات سریع است که در روز دهم به دانشجویان در قرنطینه ارائه می شود تا در صورت منفی بودن ، بدون انتظار برای روز چهاردهم ، آزاد شود. اما در حال حاضر از هر پنج نفر فقط یک نفر به یادآوری پیام کوتاه برای Ats پایبند است.

برای در نظر گرفتن خطرات بازگشایی در حضور ، عناصر دیگری برای قرار دادن در مقیاس وجود دارد: اگر مدارس آموخته اند که جریان امور داخلی را مدیریت کنند ، والدین برخی از ورودی های غیر ضروری را پس داده اند، اما مشاهده قبل و بعد از زنگ زندگی دانش آموزان دبیرستانی غیرممکن است. که در نتیجه عنصری است که منحنی عفونت های ثبت شده در مدرسه را بیش از همه هدایت می کند.

زیرا یک چیز وجود دارد که تحلیل منحنی کاملاً واضح توضیح می دهد. نرخ مدارس بسیار سریعتر از جمعیت عمومی کاهش یافته است. این بدان معنی است که نگرش ها و پروتکل های دقیق تری در موسسات به اقدامات اتخاذ شده با dpcm و مقررات افزوده شده است. به همین دلیل ، با هدف شروع مجدد ، Ats سندی را با پیشنهادهای جدید برای ادغام برنامه راه اندازی شده توسط استان آماده کرده است. علاوه بر خیره کننده بودن زمان ورود و خروج و 50 درصد حضور مشروط، توجه ویژه ای به مسافت هایی که باید بیش از یک متر در اتاق ناهار خوری تقویت شود ، و به جای غذاهای بدون نسخه مورد نیاز است. در صورت امکان ورودی های فیزیکی را جدا کنید و جاده های مدارس را ایجاد کنید تا از تقاطع های خطرناک جلوگیری کنید.

مدارس شروع به آموزش بهتر می کنند. اثبات شده ترین دستگاه. اما عناصری وجود دارند که خوش بینی را دوست ندارند. علاوه بر سناریوی اپیدمیولوژیک ، با خطرات موج سوم که نزدیک به مسئولیت مردم در تعطیلات کریسمس مرتبط است، ما باید با عبور اجتناب ناپذیر فصل آنفولانزا روبرو شویم. این ناشناخته بزرگ واقعی است. در حالی که استفاده گسترده از ماسک می تواند موارد را محدود کند ، از طرف دیگر بسیاری از علائم را می توان با کووید اشتباه گرفت.

اثر گیج کننده می تواند یک سوراخ تامپون ایجاد کند. ATS نامه ای به تمام مدارس ارسال کرده بود تا دانش آموزان در هر سنی را در مورد کمپین واکسیناسیون آگاه سازد. اعداد می گویند نصف فلاپ. اگر 30417 کودک زیر 6 سال آنفلوانزا داشته باشند ، تعداد بسیار کمی از آنها بزرگتر هستند. از 7 تا 18 سال فقط 4 درصد. هنوز فرصت بهبودی وجود دارد ، اما پیش بینی بازگشت صف به شارژرهای ویژه آسان است. نتایج تامپون در طول روز برگشت: چند ماه آینده یک عامل ناشناخته خواهد بود. با امیدواری معلمان که دیگر به رحم قرنطینه های گروهی باز نخواهند گشت ، آنها برنامه های مدرسه را در ماه های اکتبر و نوامبر فلج کردند.

6 ژانویه 2021 | 07:29

© پخش مجدد ذخیره شده استدیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *