خداحافظ ناوبر. ناوبری ها را ذخیره کنید. برای آنها ، سالانه 115 میلیون توسط Anpal پرداخت می شود ، رقمی که بودجه اختصاص یافته برای سیاست اشتغال فعال را در یک زمان چشمگیر بیشتر فقیر می کند. رقمی بسیار بالا که کشور ما توانایی پرداخت آن را ندارد. باید راهی برای بهبود آن دسته از جوانان یافت (که امیدوارم) با غوطه ور شدن در واقعیت بیکاری ، یک درس زندگی آموخته باشند.

تحلیل فروشیو دو بورتولی در مورد اقتصاد در دکه های روزنامه فروشی فردا با حرفه سرا. دی بورتولی معتقد است ، اگر راه حل عادلانه ای یافت نشود و انتظارات افراد دارای مدرک دیپلم که خود را متعهد کرده اند ناامید شود ، این شکست برای همه خواهد بود. اما این حتی اگر آنها که مسئولیت مدیریت درآمد شهروندی را با عفو غیر قابل قبول دیگری استخدام می کنند ، حتی اگر برای آنها پیروزی محسوب شود ، یک پیروزی نخواهد بود. اقتصاد همچنین 8 پرونده را برای ایتالیا در کانون توجه قرار می دهد: این سال مسابقات عالی خواهد بود که آینده را تعیین می کند. اتصال فوق پهن باند با تقابل تیم و Open Fiber ، Mediaset ، که در حال مبارزه با فرانسوی ها است ، راه اندازی مجدد دشوار فولاد ملی و حامل پرچم سابق. از درهای گردان گرفته تا وضعیت سهامداران ، این یک اسلالوم بین اقدامات نجات ، جستجوی شرکا ، تنظیمات تجاری خواهد بود. با ناشناخته برای وام های غیر عملکرد

بانک Finnat

آرتورو ناتینو ، مدیر عامل Banca Finnat توضیح می دهد که امور مالی نیز در این بازی ها و سایر بازی ها نقش مهمی خواهد داشت: این گروه با پروژه های جدید و یک طرح تجاری جدید به سمت میلان می رود: اولین سهام مسکن اجاره ای و گسترش شبکه بانکی خصوصی. الیزابت فابری ، شماره یک Starhotels ، به یاد می آورد که با وجود بسته بودن هتل ها و سقوط گردشگران ، شرکت ها برای حمایت از کشور نیز بسیج شدند. اما ما منتظر پاسخ های مشخص و ساختاری از سوی نهادها هستیم.

داریو کاروزی ، پسر بنیانگذار موندو کنوینینزا ، توضیح می دهد که چگونه شرکت مستقر در Civitavecchia با در نظر گرفتن فقط مبلمان ، از درآمد ایکیا در ایتالیا فراتر رفته است. مزیت سرمایه گذاری دیجیتال: هزینه تجارت الکترونیکی 23٪ از فروش است. آینده؟ بین فیزیکی و آنلاین مخلوط شده است. اما دیگر نیازی به نمایشگاه های بزرگ نخواهد بود. داستان خانواده ساویولا که مواد اولیه بازیکنان اصلی چوب را تأمین می کند ، در دنیای مبلمان نیز اتفاق می افتد. رئیس شرکت مانتوان می گوید ، ما می خواهیم در طی هفت سال درآمد خود را دو برابر کنیم.

ایده های سرمایه گذاری

در بخش “حرفه ای ها” ، رئیس جمهور آدپ ، آلبرتو اولیوتی آخرین آمار مربوط به حقوق بازنشستگی خصوصی را توضیح می دهد: این بحران جوانان ، زنان و مردم جنوب را تحت تأثیر قرار داده و بنابراین نابرابری ها افزایش یافته است. و هشدار می دهد؛ ما برای صندوق های بازنشستگی به سیاست های فعال و مالیات عادلانه تری نیاز داریم. سرانجام ، در بخش دارایی ، برخی ایده ها برای شروع سال تازه افتتاح شده (پر از عدم اطمینان و امید): از نگه داشتن بزرگ آمریکایی ها تا وثیقه بی سابقه اوراق قرضه پکن ، عبور از چشم انداز شمش و بشکه ، مانند تاج دلار اسلو و کانادا.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *