روز یکشنبه در یک باد تازه ، بین 15 تا 20 گره ، بارانی و هوا به حدی کافی است که مدیر مسابقه ایان موری را مجبور به انتخاب دورترین (و کمترین مزاحم) دوره از اوکلند کند ، AC75 باشگاه قایق بادبانی نیویورک بلافاصله پس از بالا بردن آخرین دروازه ، بالا رفت در آزمایشی که پیش از این انجام شده بود ، در حالی که ملوانان ایتالیایی مجبور شدند “در تاریکی” به دلیل یک مشکل نرم افزاری حرکت کنند. وزش باد چرخ قایق بادبانی را به وجود آورد ، سکاندار دین بارکر نتوانست جانور کربن فرار شده را رام کند و پاتریوت چند روز پیش به عنوان تیم نیوزلند در تمرینات روی آب دراز کشید، با این تفاوت که کیویها فوراً ایستادند و آمریکایی ها در عوض شروع به غرق شدن کردند. قایق های لاستیکی قایق های دیگر و وسایل نقلیه نجات به کمک رقبای آسیب دیده آمدند: پس از تخلیه آن با پمپ های هیدرولیک ، پاتریوت را دوباره به پایگاه منتقل کردند و آنجا شب آماده ساخت محل ساخت شد. کریپتر تری هاچینسون ، که جزئیات بیشتری در مورد این حادثه چشمگیر را در یک نشست مطبوعاتی در عصر ایتالیا ارائه داد ، گفت: “هیچ کس از سرنشینان آسیب ندید ، این مسئله مهم است.” ما دلسرد نخواهیم شد: من به خودم ایمان دارم. هنگامی که قایق از آب بلند شد ، شکاف عظیمی در کمان مشهود است ، آزمایش های دیگر تعیین می کند که آیا آسیب ساختاری وجود دارد.

چالش American Magic این است که جمعه برای رگاتای Ineos به آب برگردید ، سومین دور جام پرادا را افتتاح کنید. چهارشنبه ، با این حال ، آمریکایی ها باید اعلام کنند که کدام قایق را می خواهند انجام دهند: با Patriot به روز شده یا با Defiant ، اولین مورد Ac75 برای آموزش استفاده می شود اما قبلاً منسوخ شده است؟ به طور خلاصه ، تصور تیم ایالات متحده به عنوان یک رقابتی ، با مقاومت در برابر صفر امتیاز در جدول رده بندی ، پس از ضربه شدید روانی که دیروز توسط خدایان باد دریافت شد ، دشوار است.

جملات بعد از شش رگاتا جام پرادا (کلماتی که روی آب نوشته شده زمانی را که می یابند ترک می کند) خود گویاست. جیم راتکلیف ، میلیاردر بریتانیایی (بودجه 110 میلیون) ، از خاکستر زنده شده و به او پوند تزریق کرده است ، Ineos همیشه برنده بوده و ثابت کرده است که در انواع هوا ترسناک است، حتی سبک که تصور می شد پاشنه آشیل او باشد. Luna Rossa یک بدنه سریع است که می تواند به دو کنترل کننده پرواز اعتماد کند (امروز سکان داران را چنین می نامند …) ، که همه ما به آن حسادت می کنیم: مربی فرانچسکو برونی و آرژانتین جیمی اسپیتیل. مانورها همیشه تمیز نبوده اند ، اما می توان آنها را بهبود بخشید. شک بزرگ همچنان فقدان یک تکنسین خاص در کشتی است (جیلز اسکات برای Ainsley) ، به ویژه در وزش باد کم و / یا شرایط تغییر باد. در انتظار کشف سرنوشت او ، مسلم است که جادوی آمریکایی – حداقل – یک قایق تاسف بار است. کاپیتان سیرنا گفت: “ما بسیار متأسفیم ، اما این جام آمریکاست و این نیز بخشی از بازی است.” درست است: یک بازی برای چند نفر. شاید خیلی کم

18 ژانویه 2021 (تغییر 18 ژانویه 2021 | 00:01)

© پخش مجدد ذخیره شده استدیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *