پس از کمتر از هشت سال خدمات افتخاری ، پلی استیشن 4 بازنشسته شد برای ایجاد فضای مناسب برای Ps5 جدید. این ماجرا از چند روز پیش به عنوان یک شایعه آغاز شد ، اما پس از آن تایید سایت ژاپنی سونی انجام شد. این خانه به جز نسخه 500 گیگابایتی در Jet Black و همه افراد حرفه ای ، تمام مدل های PlayStation 4 Slim را دارد. در سایت ایتالیایی اما همه چیز تغییر نکرده است. احتمالاً با قصد تکمیل چرخه حیات خود ، هر دو نسخه هنوز در دسترس هستند و به فروش در بلغارستان ادامه خواهند داد. به طور خاص ، Pro منتظر تکمیل کتابخانه عنوان Ps5 است که هنوز حرفی برای گفتن دارد.

زندگی کوتاه

برای Ps 4 می توانیم در مورد بازنشستگی پیش از موعد ، خیلی زود صحبت کنیم. فروش آن از ژانویه 2014 در ژاپن آغاز شده است. (در سال 2013 در اروپا و ایالات متحده به زمین درآمد) و انتشار فعلی آن باعث شده است که زندگی او کمتر از هفت سال باشد. PS3 قبلی ، در تجسم های مختلف ، مدت زمان بیشتری یعنی یازده سال کار می کرد.. سال 2005 در مطبوعات منتشر شد و سال بعد وارد بازار ژاپن شد و در سال 2017 در ژاپن متوقف شد. اما در اروپا کمی دیرتر ، در سال 2007 فروخته شد و کمی زودتر ، در سال 2016 صحنه را ترک کرد. . ، برای کل نه سال شغلی. با بازگشت به گذشته ، اینجا PlayStation 2 است ، یک مرد واقعا عالی رتبه با 13 سال زندگی خود (2000 تا 2013 در اروپا و ایالات متحده) ، در حالی که اولین Ps خیلی طول نکشید: قبل از عزیمت فقط شش شمع (1994-2000) منفجر کرد ، اما در همان زمان نسخه کاهش یافته Ps One متولد شد ، که تا سال در بازار باقی مانده بود 2006 برای بستن نسخه PS3.

به درخواست ها پاسخ دهید

این کوتاه شدن ناگهانی زندگی دو دلیل دارد. اولین بازار ژاپن را به سمت نسل بعدی سوق دهید: چندین گزارش تأکید می کنند که پرتاب ژاپنی در مقایسه با بقیه جهان بسیار کمتر از حد انتظار است. مورد دوم فضای خط تولید این PlayStation 5 را آزاد می کند که نمی تواند از پس نیازهای جهانی برآید. علی رغم 3.4 میلیون محموله در سراسر جهان ، در بسیاری از کشورها ، از جمله ایتالیا ، تقاضا برای عرضه همچنان ادامه دارد ، به محض ورود کنسول ها به فروشگاه ، گزارش ها در مورد سهام جدید کشف شده و حملات مربوط به آن محسوب می شود.

11 ژانویه 2021 (تغییر 11 ژانویه 2021 | 16:28)

© پخش مجدد ذخیره شده استدیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *