ما آنقدر زیاد درباره اش صحبت می کنیم و می شنویم که واقعاً در مورد ریشه کلمه صحبت می کنیم. اما باید مراقب باشیم ، زیرا هر کلمه ای که در مجلس گفته می شود ، همان چیزی است که ما در مورد آن صحبت می کنیم ، گفتگو نیست. اثبات اینکه تصمیمات اتخاذ شده در کشور ما پس از بحث ، رویارویی ، حتی تلخ ، اما آزاد و پس از اراده اکثریت گرفته می شود ، نه به این دلیل که شخصی تصمیم می گیرد و اراده خود را به دیگران تحمیل می کند.

از قانون اساسی

پارلمان نهاد قانون اساسی است که وظیفه قانونگذاری را در سیستم حقوقی ما به عهده دارد. این اتاق از دو مجمع ، اتاق نمایندگان و مجلس سنای جمهوری تشکیل شده است ، ساختار یکسانی دارد: لایحه ها برای تصویب باید از هر دو شاخه عبور کنند. آخرین اصلاحاتی که در همه پرسی 20 و 21 سپتامبر 2019 تصویب شد ، تعداد نمایندگان پارلمان را به 400 نماینده و 200 سناتور کاهش داد.

بطور کلی

در کشورهای مدرن که ما فقط در مورد دو قرن گذشته صحبت می کنیم ، پارلمان یک هیئت همگانی است که بر اساس یک اصل نماینده انتخاب شده است ، متهم به ایجاد سنتز اندیشه یک ملت در یک مجلس است. فرهنگ لغت تولیو دو مائورو ، حضور وی را به زبان ایتالیایی از سال 1219 نشان می دهد ، تأکید بر مقایسه با فرانسه مجلس انگلیسی او مجلس.

منبع

کاملاً شهودی ، این پارلمان از گفتار و در نتیجه از گفتار ناشی می شود. مضمون یونانی نسبت به خاستگاه کل این خانواده کمتر شهودی است پارابال همچنین مثل لاتین را مقایسه کنید تا در صورت توضیح آن با مقایسه با یک موضوع ساده تر و معروف تر ، می توانید با هر موضوع دشواری کنار بیایید. فقط به معنای مفهوم مثل در سنت مسیحی فکر کنید ، داستانی که قادر به آموزش تعالیم اخلاقی یا دینی است.

نه فقط خانمها

این اصطلاح نه تنها به نماینده منتخب پارلمان پارلمان اطلاق می شود. فعلی که توانایی ایجاد مصاحبه با کسی را برای دستیابی به توافق نشان می دهد. مسئول برخورد شخصی با این توافقنامه همیشه نماینده مجلس است. بیایید دوباره شروع کنیم: وقتی کسی فرمان می دهد و بقیه فقط باید مطیع شوند ، همانطور که در دیکتاتوری ها اتفاق می افتد ، مطلقا چیزی برای پارلمان وجود ندارد. از طرف دیگر ، اگر در موقعیتی قرار بگیریم که اراده های مختلف ، حساسیت های مختلف ، علایق مختلف در پارلمان نمایانده شود ، راه حلی که امکان غلبه بر یک مشکل را فراهم می کند ، به طور حتم سازش بین نیازهای مختلف خواهد بود. در این صورت هیچ یک از طرفین قادر به تحمیل دید خود نیستند. حل مشکلات بدون خشونت و بدون فریب ، دموکراسی نامیده می شود.

صحبت از نمایندگان مجلس است

به خصوص در هنگام بحران ، صحبت های زیادی درباره تغییر نمایندگان مجلس در کشورشان ، پیوستن به یک گروه و سپس به گروه دیگر وجود دارد. این پدیده همیشه در دموکراسی ها وجود داشته و غالباً تحول گرا نامیده می شود. جدا از دلایل فردی ، بی فایده نیست که بخاطر بسپاریم که نماینده مجلس در برابر رأی دهندگان خود پاسخگو است و محدودیت زمانی ندارد. بنابراین او به هیچ وجه موظف نیست که مقید به نیروی سیاسی باشد که با آن انتخاب شده است.

روشنایی

نباید فراموش کرد که فعل گفتن بسیار متفاوت است. یک فعل انتقال ناپذیر که کاربرد کلمات را توصیف می کند (این کودک خیلی زود صحبت می کرد) و نگرش مقایسه (این لوس هرگز صحبت نمی کند). فعلی که می تواند توانایی بیان کامل خود را نشان دهد (او بسیار خوب صحبت می کند) و هنگامی که مجبور شود توانایی درک و بیان را به زبانی دیگر توضیح دهد ناگهان گذرا می شود (آنا انگلیسی خوب صحبت می کند). یک فعل کامل برای تعجب (اجازه دهید من صحبت کنم!) ، شکایت کردن (اگر اینگونه ادامه دهید ، من دیگر صحبت نخواهم کرد) ، توصیف وضعیت آشفتگی جدی به دلایل مختلف (تاکنون فقط با یکدیگر صحبت می کرد).

با گفتن مترادف نیست

Accademia della Crusca رسیدگی به این پرونده را به عهده گرفت و فکر را به مانوئلا مانفردینی سپرد: در ایتالیایی ، صحبت کردن همیشه یک ارزش غیرقابل انکار دارد ، مگر در موارد معمول صحبت کردن به یک زبان. بنابراین ، اگر از گوینده ما که در مورد استفاده از گفتن یا گفتن تصمیم نگرفته است ، سال شود که آیا در جمله ای که او قصد تلفظ یا نوشتن را دارد ، فعل وی شامل یک اضافه بر یک موضوع یا یک جمله عینی است (معرفی شده توسط che): اگر پاسخ ، سپس فعل صادق بودن گفتن طبیعی فعل انتقالی: اگر کسی بگوید ، لزوماً چیزی می گوید ، در حالی که اگر صحبت کند ، به طور کلی درباره چیزی صحبت می کند.

برای برقراری ارتباط

اگر مقایسه در قلب این کلمه باشد ، به راحتی می توان فهمید که چگونه نمایندگان رهبران نهادهای دموکراتیک ما است. ما نباید اهمیت صحبت کردن ، برقراری ارتباط ، تبادل نظر را دست کم بگیریم. برای اینکه قربانی جرم نشویم به عنوان تنها کانال جلب نظر کسانی که مانند ما فکر نمی کنند ، فراموش نکنیم که برقراری ارتباط برای زندگی ما ضروری است … حتی اگر توسط بسیاری از افراد احاطه شده باشیم که کاری برای انجام آنها ندارند. آنها می گویند کسی نیز وارد مجلس شده است.

20 ژانویه 2021 (تغییر 20 ژانویه 2021 | 07:43)

© پخش مجدد ذخیره شده استدیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *