ورشکستگی برادران لیمان در سال 2008 و فاجعه وال استریت و رکود اقتصادی نزدیک به سیاره ، در بسیاری از کتاب ها ، مستندها و فیلم های منتشر شده در سال های پس از این فاجعه اقتصادی مورد تحلیل و روایت قرار گرفته است. نبرد بین قدرت مالی قدیمی صندوق های تامینی و ارتش سرمایه گذاران دیجیتال جوان که می خواهند انقلابی در امور مالی ایجاد کنند ، هفته گذشته در حوالی Gamestop آغاز شد در عوض ، وقتی درگیری همچنان ادامه دارد ، در حال حاضر به یک فیلم تبدیل می شود (در واقع ، ممکن است تازه شروع شده باشد) ، نتیجه آن نامشخص است ، مقامات بازار هنوز وارد عمل نشده اند و مشخص است که مرزهای میدان جنگ چیست: فقط به چگونگی گسترش درگیری دیروز از Gamestop و سهام دیگر مانند AMC فکر کنید ، کالاها ، با حدس و گمان گسترده ای که باعث جهش قیمت نقره شد.

نه فقط یک فیلم ، بلکه دو فیلم: MGM ابتدا حقوق فیلم را برای نوشتن کتابی نقل مکان کرد و خریداری کرد: بن مزریچ ، نویسنده مقاله ای تخیلی با موفقیت ، میلیاردرهای تصادفی، که یازده سال پیش موضوع آن شد شبکه اجتماعی، فیلمی از دیوید فینچر ، پیش نویس مقدماتی کتاب جدیدی را در مورد نبردهای روزهای آخر بین شبکه های اجتماعی و امور مالی ارائه و به حراج گذاشت که تصمیم گرفت آن را با کمی تخیل (اما با حیله گری زیاد) عنوان کند. شبکه ضد اجتماعی.

MGM این حقوق را کورکورانه خریداری کرد ، اما بلافاصله پس از (یا به طور همزمان) Netflix جابجا شد که به گفته سایت خبری فیلم Deadline ، از مارک بوال ، برنده اسکار ، حال او را جویا شد قفسه درد است Zero Dark Thity، (فیلمی درباره تحقیق و حذف اسامه بن لادن) برای ساخت فیلمی درباره وقایع آن روزها با مشاوره یکی از استادان دانشگاه نیویورک: اسکات گالووی ، محقق آینده فناوری ، دانشمندی برای تأثیر آن بر جامعه و یک مروج ، به ویژه با پادکست آن محوری.

هنوز هیچ مسیری وجود ندارد ، حتی اگر انتخاب بوآل باعث شود کاترین بیگلو فکر کند که خیلی کارگردانی کرده قفسه درد چقدر صفر تاریک سی. تولید باید به برد وستون سپرده شود ، وی می تواند به تجربه کسب شده به عنوان تهیه کننده اعتماد کند کوتاه بزرگ، فیلم کراک 2008 ، بر اساس کتابی به همین نام.

در میان بازیگران نوه سنتینئو جوان است که از قبل قهرمان سریال دیگری از نتفلیکس است. هنوز مشخص نیست که کدام شخصیت را بازی کند ، همچنین به این دلیل که ممکن است ما هنوز حتی همه قهرمانان بالقوه یک داستان را کاملاً بشناسیم: مطمئناً کیت گیل ، انیماتور شورش Reddit با مبارزات Gamestop که در انجمن های این سایت و در کانال YouTube خود انجام داده است ، اما همچنین Vlad Tenev و Baiju Bhat ، بنیانگذاران و مدیران Robinhood Markets ، پلت فرم ایلون ماسک ، چشم انداز میلیاردر تسلا ، “پدر نجیب” شورش و میلیاردر دیگر ، استیون کوهن ، پادشاه صندوق حمایت از صندوق ، و دوست دارد امور مالی (در حالی که پول زیادی بدست می آورد) که از آن حمله آغاز شد ، که میلیاردها در این نبرد از دست داد. اما هنوز وقت برای نمایش های جدید وجود دارد (Gamestop سقوط می کند ، طرفدارانش را خرد می کند؟) ، برای ماجراهای جدید (مانند حمله نقره ای تازه شروع شده) ، ورود شخصیت های جدید و شاید حتی ورود یک کلانتر ، شما به SEC نیاز دارید ، فدرال رزرو یا یک مقام نظارتی دیگر تصمیم به مداخله می گیرند.

2 فوریه 2021 (تغییر 2 فوریه 2021 | 12:19)

© پخش مجدد ذخیره شده استدیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *