راه اندازی ویندوز 10 ایکس با توجه به منابع بیشتر ، از جمله منابع معتبر ، نزدیکتر می شود Windows Central که آخرین نسخه را آزمایش کرده است باید اتفاق بیفتد این بهار. این در مورد است سیستم عامل بسیار لاغر قادر به کار بر روی لپ تاپ های کم قدرت تر است. احتمال اشتعال چالش با آشنا سیستم عامل Google Chrome که قبلاً در خطوط Chromebook با امضای Acer ، Asus ، HP ، Lenovo و Samsung موجود است.

برای Microsoft Surface Neo طراحی شده است

در واقع ، ویندوز 10 ایکس قرار بود سیستم عامل مرجع Microsoft Surface Neo باشد ، چیزی مانند لپ تاپ با صفحه لمسی دوگانه و بدون صفحه کلید. به دنبال اعلام دستگاهی که در رادار ناپدید شد در اکتبر 2019 ، مشخص نیست که و چه زمانی توزیع می شود. تنها امنیتی که با ویندوز 10 ایکس همراه است و به طور مداوم در حال پیشرفت است تا به یک راه حل مناسب برای استفاده در لپ تاپ تبدیل شود دانشجویان و متخصصان. تصادفی نیست که در ابتدا انتظار می رود توزیع محدودی در دنیای مدارس و مشاغل وجود داشته باشد. در سال 2022 ، هر مانعی باید برطرف شود و به نقطه شروع لپ تاپ ها ، تبلت ها و سایر دستگاه های ارزان قیمت تبدیل شود.

ویندوز 10 ایکس در چه مرحله ای است؟

ویندوز مرکزی در حال آزمایش آخرین نسخه ویندوز 10 ایکس است که با توجه به بلوغ ، نزدیک بودن نسخه نهایی را نشان می دهد. این نرم افزار روان و سریع به نظر می رسد ، بدیهی است که همه ویژگی های پیشرفته ویندوز 10 را از دست داده است ، اما برای کار با هر نوع مناسب کافی است برنامه وب ، مرورگر اج و انتخاب برنامه ها در فروشگاه Windows. در آینده ، امکان اجرای برنامه های کلاسیک و محبوب Win32 نیز وجود دارد. در هر صورت ، انتظار نمی رود کامپیوتر خود را به این سیستم عامل به روز کنید: فقط در بعضی از ماشین ها متولد می شود. با توجه بهرابط کاربری آن کاملاً شبیه به رابط سیستم عامل Chrome است حتی اگر به نظر می رسد مدیریت پرونده در دنیای iPad و بنابراین اپل چشمک می زند. این نمایانگر بازی کلاسیک پنجره ای نیست که روی دسک تاپ خود دارید: برنامه ها به صورت تمام صفحه باز می شوند. امکان ترکیب دو برنامه وجود دارد. به طور خلاصه ، این یک سیستم عامل است که باید به کمی سخت افزار قدرتمند نیاز داشته باشد و تأثیر کمی در مصرف داشته باشد. فقط باید منتظر چند ماه آینده باشیم تا اطلاعات بیشتری کسب کنیم.

16 ژانویه 2021 (تغییر 16 ژانویه 2021 | 21:26)

© پخش مجدد ذخیره شده استدیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *