9 ژانویه 2021 – 7:21 بعد از ظهر

ده پیشنهاد در صورت درخواست: قطعات یک زن ، ما می توانیم قهرمان باشیم ، Circuito to Hot – Burning Asphalt ، The Beautiful ، من همسر تو هستم ، دامبو ، رادیواکتیو ، بهترین پیش رو ، رمز و راز هنری انتخاب ، The Front Runner – نایب قدرت

بر پائولو بالدینی

کارنل موندروچ ، کارگردان مجارستانی را دنبال کنید، 45 ساله ، توسط مخاطبان جشنواره مورد تحسین قرار گرفت و قبلاً نویسنده آن بود خدای سفید – سمفونی هاگن است قمری به نام اروپا. تکه های یک زن، ارائه شده در ونیز 2020 ، فیلمبرداری در بوستون و تهیه کنندگی مارتین اسکورسیزی ، بهترین فیلم او ، اولین فیلم به انگلیسی. سبک سورئالیستی آغازین در حال حل شدن است تأمل در مورد درد بی قید و شرط ، ضعف انسان ، توانایی بخشش. موضوعات مهم ، به ویژه در دوره همه گیر ، که در صحنه آغازین خلاصه می شود: زایمان در خانه ، زایمان ، تولد یک موجود. آغازی تازه با توشه رودخانه ای آن با معانی. همه در این باند قفل شده اند. رشد روانشناختی از جانب ماده دردناک مارتا (ونسا کربی ، تاج) و بر روی بازتاب شریک زندگی شان (شیعه لا بوف) نتیجه این عمل است.
موندروچ ، که با همسرش کاتا وبر فیلمنامه را نوشت ، این رویداد را با شلیک متوالی بیش از نیم ساعت دنبال می کند. مشاهدات او دردناک ، تکان دهنده بود. همانطور که ایده زندگی به فیلم تبدیل می شود و درهم آمیختگی احساسات آغاز می شود ، شناسایی صورت می گیرد. بیننده وارد داستان می شود. او احساس می کند که این رویداد قرار است زندگی هر دو قهرمان والدین را تغییر دهد. او آنها را دنبال می کند و آنها اهمیت می دهند. موندروچ در حال انجام برنامه تمدید است. تولد احساس پایان ، ساعت آخر را با خود به همراه می آورد. و فرقی نمی کند اکنون باشد یا صد سال دیگر. ماما (مولی پارکر) آن را اشتباه درک می کند مارتا با قطعه هایی از هستی روبرو است او قبلاً سقوط کرده بود ، که امیدوار بود آن را نجات دهد: بچه هرگز به دنیا نیامده بود ، او پیدا می شد ، شوهرش هرچه بیشتر دور می شد ، مادر (الن برنشتاین) ، که مدتها بود هماهنگی با او از دست داده بود.
ما می فهمیم که در ابتدای داستان یک عنصر زندگی نامه قوی وجود دارد: و حتی بیشتر تحسین کارگردان مجارستانی ، زیرا عملکرد درد کامل ، بدون مصالحه. زن مارتا شکسته: تغییر کرده ، بهبود نیافته است. درام او هرگز پایان نمی یابد: آینه حذف غیرقابل تحمل. حساسیت ونسا کربی ، یک میلی متر از اسکار ، بعداً به دست می آید. غریزه مهلک ، که او آن را در دسترس موندروچ قرار می دهد و در غیر قابل درک بودن شخصیت شی لابوف منعکس می شود. همه چیز به یک پرتره داخلی با سلیقه برگمان ، کامل و بدون اخاذی کمک می کند. عصبانیت ، عذاب ، پیتا. صدای کر کننده عشق مادرانه به طور پیش فرض.

شی لابوف و ونسا کربی.  برای این نقش ، این بازیگر برنده جام Volpi در ونیز 2020 شد

شی لابوف و ونسا کربی. برای این نقش ، این بازیگر برنده جام Volpi در ونیز 2020 شد

قسمت های زنانه توسط Kornl Mundrucz (مدت زمان 128 ‘)
با ونسا کربی ، شی لابوف ، الن برنشتاین ، الیزا شلنسینگر ، مولی پارکر ، سارا اسنوک ، جیمی شکست می خورد
امتیاز: *** 1/2 از 5
در نت فلیکس

9 ژانویه 2021 | 07:21

© پخش مجدد ذخیره شده استدیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *