او از دختر زیر سن خود سو ab استفاده می کند. او چنان درگیر دختری بود که حتی 13 سال سن نداشت ، به دوستانش گفت که شب خواب او را می بیند و در اتاق دختر را سوراخ کرده است تا بتواند بدون اینکه در حالی که دیده شود ، برای او جاسوسی کند. او برهنه می شود. دادگاه ورچلی ، 37 ساله ، عاج تبار در تاریخ 1 نوامبر به جرم خشونت جنسی به شش سال و شش ماه محکوم شد.. اما او احتمالاً به فرانسه ، جایی که همسرش زندگی می کند ، فرار کرده بود. در اواخر ماه دسامبر ، هنگامی که به ایتالیا ، جایی که پسرش هنوز در آن زندگی می کند ، در یک بازداشت متحرک در ایستگاه پلیس ورچلی ، او را ردیابی کرد تا خانه خود را در این شورا از دست ندهد.

در 22 دسامبر ، مأموران بخش دوم یک گروه سیار او را در مقابل خدمات شهری جستجو کردند. او سعی کرد تا آخر فرار کند و یک سیستم نظارتی برای بررسی عدم ورود پلیس راه اندازی کرد.

سال 2018 بود که زن جوان خبر از اتفاقات در خانه داد. او این را به زنی گفته بود. مادر کودک در ساحل عاج ماند. برادرش که اکنون در حصر خانگی به سر می برد و عمویش نیز در خانه زندگی می کردند و همچنین یک زن نیجریه ای که در همان خانه روسپیگری کرد.

در حین تحقیقات ، این دختر در جامعه محافظت شده قرار گرفت تا او را از آزار و اذیت پدرش نجات دهد. مرد دارای سابقه کیفری جعل دستگیر و به زندان ورچلی منتقل شد.

7 ژانویه 2021 | 16:14

© پخش مجدد ذخیره شده استدیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *