وقتی می بینیم شخصی در مکانی عمومی چیزی سقوط می کند یا زمین می ریزد ، اولین غریزه ما کمک به او است. چون وقتی کسی را می بینیم واکنش یکسانی نداریم اذیت می شود؟ ما آن را می بینیم ، اما ناراحتی ما را به سمت دیگری سوق می دهد. احساس می کنیم که لازم است در این مورد صحبت کنیم ، اما با احتیاط سکوت می کنیم. همه ما می خواهیم کاری انجام دهیم ، اما نمی دانیم چه چیزی.

آزار و اذیت نحوه واکنش بدون خطر

78٪ از زنان آزار و اذیت جنسی را در انظار عمومی تجربه کرده اند. اما فقط 25٪ می گویند شخصی به آنها کمک کرده است. و 86٪ نمی دانند چه کاری باید انجام دهند که شاهد یک حادثه آزار و اذیت هستند (مطالعه ایپسوس ، محققان دانشگاه کرنل و لورال پاریس). من همیشه احساس نیاز کرده ام که به شخصی که مورد آزار و اذیت قرار می گیرد کمک کنم من می دانم چگونه دفاع کنم حتی از نظر جسمی نیز خطرناک است و می تواند وضعیت را بدتر کند. در عوض پیداش کردم روشهای آرام ، حیله گر و غالباً تعیین کننده ای برای پایان دادن به تلاش برای آزار و اذیت وجود دارد، (مسیحی). این فقط یکی از بسیاری از نظرات شرکت کنندگان و شرکت کنندگان (زنان ، مردان) در جلسات اول است بلند شو، پروژه آموزش و آگاهی از قلدری در مکان های عمومی در ماه نوامبر از سایت corriere.it پخش شد.

160 جلسه

با همکاری انجمن سازمان غیردولتی Hollaback!، Oral Paris برنامه آموزشی Stand Up را ایجاد کرده است که برای جلوگیری از آزار و اذیت در مکان های عمومی و ایجاد فضای امن و فراگیر برای همه به منظور دسترسی و تعامل 1 میلیون نفر در سراسر جهان طراحی شده است. در ایتالیا ، این پروژه با همکاری حرفه سرا و ساعت 27، از طریق 160 وبینار بصورت آنلاین در سال 2021 ، توسط مربیان انجمن انجام شده است آلیس اونلوس با هماهنگی استفانی آندریولی، روان درمانگر و رئیس انجمن ، به عنوان مثال کریستینا اوبر، نویسنده و مربی

4 فوریه 2021 (تغییر در 4 فوریه 2021 | 12:30)

© پخش مجدد ذخیره شده استدیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *