اگر بنزین نباشد ، ماشین نمی تواند راه برود. در صورت عدم وجود واکسن ، مبارزه علیه Covid نمی تواند طبق برنامه ادامه یابد. همه اینها به صحت تأمین کالا ، به ویژه به دوزهای دوم بستگی دارد. حتی با وجود یک برنامه واکسیناسیون که با کمترین جزئیات انجام شده است ، تنها قطعیت این است که مشاور بهداشت منطقه ای Alessio D’Amato مهلت تحویل 28 ژانویه دارد که 40000 در هفته ادامه خواهد داشت.

بقیه روی کاغذ. دومین tranche، که در فوریه 2 فاز افتتاح می شود ، 500000 دوز دیگر واکسن Pfizer ، برای ایمن سازی 250،000 نفر مفید است. ده هزار آرت نووی که به لاتزیو می رسد به این ها باید اضافه شود. مطمئناً اندکی ، اما دولت چیز زیادی خریداری نکرده است. چه کسانی واکسینه می شوند؟ بعد از کارمندان بهداشت و میهمانان خانه سالمندان ، نوبت به پیرمردهای بالای 80 سال می رسد که 400000 نفر در منطقه ما هستند – ادامه می دهد آماتو -. حداقل بخشی از آنها ، 10٪ ، در RSA است. سپس هشت هزار نفر هستند که هر ماه از بیمارستان ها مرخص می شوند و 35 هزار نفر در خانه کمک می شوند. سرانجام ، خودکفا ، که 260،000 دیگر است.

اما در پایان ماه آینده ، فعالیت واکسیناسیون Covid زنده نخواهد شد. واکسیناسیون گسترده می تواند از مارس تا آوریل آغاز شود. پیش از این – ادامه کمیساریا -. و به یک دلیل بسیار ساده. واکسن AstraZeneca انتظار می رود در ماه مارس تصویب شود ، که دوزهای بیشتری را برای شما فراهم می کند. و نه تنها این: یافتن آن آسان تر خواهد بود زیرا در کارخانه ای در آنانی تولید می شود. مراقب باشید ، زیرا دمای 80- یا حتی -20 را تأمین نمی کند. و استفاده کنید زیرا رقیق نخواهد شد. در این صورت می توان پزشکان عمومی و داروسازان را نیز شامل شد. و ظرفیت واکسیناسیون ما با استفاده از شبکه کنترل آنفلوانزا که قبلاً آزمایش شده است ، می تواند به یک میلیون مورد در ماه برسد.

بنابراین ، حتی به این امید که آژانس های دارویی پیش از تابستان پادزهر ReiThera-Spallanzani را تأیید کنند ، در عرض شش ماه می توانیم به تعداد کل شش میلیون نفر از ساکنان لاتزیو برسیم. در صورت موجود بودن واکسن ها D’Amato توضیح می دهد که هدف ما این است که در ماه ژوئن 1،600،000 واکسینه شویم و کل گروه سنی 60-79 سال را پوشش دهیم.

دستور تجویز از قوانین واضح و دقیق پیروی خواهد کرد: ابتدا گروه های سنی مسن تر – افراد مسن از ابتدای شیوع همه گیر حریص ویروس هستند – و افراد شکننده ، یعنی افراد دارای معلولیت و بیماری های مزمن یا انکولوژیک (گروه دوم در حال حاضر دارای 260،000 بیمار در لاتزیو). سپس ما بر اساس دفتر ثبت – به ترتیب نزولی – و به افراد سالم ادامه خواهیم داد. کودکان و جوانان زیر 16 سال که هنوز پادزهر برای آنها مطابق با شرایط خاص سن فرمول نشده است در خارج از کمپین واکسیناسیون Covid باقی می مانند.

این برنامه انحراف از برنامه استراتژیک ملی را به نفع یک دسته و دسته دیگری فراهم نمی کند. به عنوان مثال ، صحبت از تهیه واکسیناسیون برای معلمان و مجریان قانون است ، اما کمیسر آن را رد می کند: مناطق در این مورد استقلال ندارند – وی گفت – آنها باید به تصمیمات دولت عمل کنند. اگر در برهه ای از زمان افراد تصمیم بگیرند که از کسانی که تدریس می کنند و کسانی که امنیت کشور را کنترل می کنند ، مصونیت بگیرند ، لاتزیو نیز سازگار خواهد بود. در حال حاضر – همراه با ونتو ، امیلیا رومانیا و توسكانی – دیروز در كنفرانس مناطق ایالتی وی پیشنهادی را برای ایجاد سازوكاری برای پاداش دادن به رفتارهای فضیلت آمیز ارائه داد: ، و بنابراین استفاده نشده ، باید با اولویت در آینده پاداش داده شود tranche نتیجه گیری D’Amato. هفته آینده بازرسی هایی در این زمینه انجام خواهد شد.

7 ژانویه 2021 | 07:24

© پخش مجدد ذخیره شده استدیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *