والدین؟ خسته کننده یک کلمه برای یک شاهزاده خانم. کیت ، دوشس کمبریج ، تجربه شخصی خود را با سه فرزند جورج ، شارلوت و لوئیس در خانه پدرش به اشتراک گذاشت زیرا انگلیس بدترین قفل خود را از زمان ابتلا به بیماری همه گیر تجربه کرد. و اگر او احساس می کند که طاقت فرسا ، طاقت فرسا ، عصبی است و از فرزندان خود را به یک شاهزاده خانم آموزش می دهد از خانه ، به راحتی می توان فهمید که خانواده ها مجبور به گذراندن دروس و تکالیف در آموزش از راه دور هستند.

به مناسبت شناخت همسر شاهزاده ویلیام یکی از مشاغل بسیار زیاد وی در کارهای هوشمندانه بود که طی آن دوشس با والدین دیگر ملاقات کرد. و هنگامی که از وی س askedال شد که چرا تجربه قفل شدن او را خسته کننده می نامند ، کیت خاطرنشان کرد که هر روز بر زندگی روزمره سنگینی می کند. سپس اضافه کردیم ، مثل همه افراد در قفل ، باید خودمان را در نقش هایی اختراع کنیم که مال ما نباشد و دیگران در جامعه ای که در آن زندگی می کنیم معمولاً به ما کمک می کنند.

من به وحشت فرزندانم معلم و آرایشگر بودم! – کیت با لبخند اعتراف کرد -: موهای بچه هام رو کوتاه کردم. جدا از آرایشگاه سلطنتی و بیشتر اوقات ، حتی خود کیت در ماه های اخیر خود را به جای موهای حلزونی ، که به عنوان علامت تجاری وی تبدیل شده اند ، با یک دم اسبی ساده دیده است. همان نگاه درونی که حتی چند روز قبل کیت برای دیدار با بازماندگان هولوکاست اتخاذ کرده بود و سفیران اعتماد آموزش هولوکاست بصورت آنلاین

در همین حال ، در لندن شایعاتی مبنی بر اینکه بازگشت انتظار دوکهای ساسکس ، هری و مگان در تابستان ، در واقع حداقل برای دوشس و پسرش آرچی ، در حال حاضر سوال برانگیز است ، منتشر شده است. نه بخاطر توهین به ملکه ، بلکه به دلیل پیچیدگی پرواز در خارج از کشور در یک بیماری همه گیر کامل با یک کودک کوچک. و شاید نیز برای جلوگیری از عوارض دیپلماتیک.

30 ژانویه 2021 (تغییر 30 ژانویه 2021 | 14:56)

© پخش مجدد ذخیره شده استدیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *