آشفتگی از جزایر بالئاریک ، به ویژه در مناطق مرکزی – جنوبی و همزمان یک گردباد طوفانی که حداقل تا دوشنبه کل جنوب مرکزی را در بر خواهد گرفت. اما در همان زمان فردا هوای سرد بالکان می رسد. طبق گفته آنتونیو سان ، کارشناس هواشناسی د ، وضعیت پیچیده هواشناسی فردا IlMeteo.itکه ایتالیا در طول آخر هفته از رم به جزایر شاهد یک شکاف جزئی همراه با باران و رگبار خواهد بود. بهترین هوا در شمال و کوه های آلپ با هوای سرد. از یک طرف ، هوای مرطوب خواهیم داشت – سان ادامه می دهد – از سوی دیگر ، هوای سردی که از روسیه می آید. برف؟ فردا بعد از ظهر در آبروزو (40 سانتی متر در ارتفاع 600-700 متری ، از این رو در لوآکویلا) سنگین خواهد بود ، در حالی که در روز دوشنبه برف به مناطق پست ، در سراسر آمبریا و در مارچه (استان پسارو-اوربینو) و در توسکانی ، آریزو ، سیه نا و بیشتر مناطق تپه ای هموار منطقه. روز شنبه دما از -11 درجه سانتیگراد در بولزانو به طور متوسط ​​-4 درجه سانتیگراد در شهرهای بقیه ایتالیا خواهد رسید.

پیش بینی آب و هوا فردا شنبه 9 ژانویه: هوای سرد از بالکان به سمت شمال

شمال

در این روز هوا اغلب آفتابی خواهد بود ، اما آسمان گاهی اوقات بر روی دره پو ابری خواهد بود. بادهای ضعیف شمال. دریاها از تقریباً آرام به کوچک منتقل شدند. دما؟ حداکثر مقادیر بین 1 درجه سانتیگراد در آئوستا و 7-8 در ونیز ، جنوا و تریست.

مرکز و ساردینیا

در ساردنیا و بخش آدریاتیک ، نواحی که احتمالاً بارندگی پراکنده ای داریم ، نوسانات بیشتری خواهد داشت. این جزیره اواخر عصر بدتر خواهد شد. در جای دیگر خشک شود. دما: حداکثر مقادیر بین 6 در L’Aquila و 13 در Cagliari.

جنوب و سیسیل

برخی از هوای ناپایدار در مناطق شبه جزیره با بارش پراکنده سبک در صبح ، سپس به تدریج در Campania ، Basilica و Puglia گسترده تر و متوسط ​​تر می شود. هوای آفتابی در سیسیل با آب و هوای معتدل. دما: حداکثر مقادیر مورد انتظار بین 11 در پوتنزا و 19 در پالرمو

8 ژانویه 2021 (تغییر 8 ژانویه 2021 | 18:03)

© پخش مجدد ذخیره شده استدیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *