کاربردی تر از احساسی: به طور خلاصه ، این شخصیت Highlander جدید است ، SUV بزرگ جدید (تقریباً 5 متر طول و حداکثر هفت نفر می توانند یک صندلی را در هواپیما پیدا کنند) که مجموعه هیبریدهای تویوتا تا دیروز را تشکیل می دهد ، متشکل از از CH-R و Rav4 ، در انتظار ورود Highlander (دومی اکنون برای سفارش موجود است ، که از نیمه دوم فوریه تحویل می شود) و کراس اوور کامپکت اصلی Yaris Cross Hybrid ، که همچنین در سال 2021 وارد می شود.

جدید برای بازار ما، هایلندر در واقع نسل چهارم این مدل است و دارای سابقه طولانی موفقیت در بازارهای جهانی ، به ویژه ایالات متحده است ، که در ابتدا برای آن توسعه یافته است و هنوز هم یکی از پرفروش ترین مدل ها در رده خود است ، اگرچه در از این لحاظ ، باید به یاد داشته باشید که در ایالات متحده ، موتور کامل هیبریدی (تنها موتور موجود در ایتالیا) تنها یکی از گزینه های ارائه شده توسط تویوتا است.

تنها انتخاب کامل ترکیبی برای بازار ایتالیا اصلی است ، اما غیرقابل جلب نیست ، زیرا Highlander Hybrid 2021 را در رده خود قرار می دهد ، بسیار عرضی و اساساً فاقد رقبای مستقیم. هایلندر هم در خارج از کشور (4966 متر طول ، 85/2 متر فاصله دو محور ، 1930 متر عرض و 1755 متر ارتفاع) و هم در داخل کشور چشمگیر است و علاوه بر داشتن فضای کافی برای هفت نفر ، می تواند چمدان زیادی را حمل کند (از 268 به 1 909 لیتر) و دارای ظرفیت کشش 2 تن است.

خط کاملاً شخصی استو ارائه می دهد ، متناسب با ابعاد ، برخی از ویژگی های سبک معمولی خانواده تویوتا ، با خطوط قوی و ظاهر “عضلانی”. مکانیک شامل یک موتور حرارتی 2.5 سیلندر 2.5 لیتری (190 اسب بخار در 6000 دور در دقیقه) ، متصل به دو موتور الکتریکی ، یکی در جلو (182 اسب بخار) و دیگری در عقب (55 اسب بخار) ، با حداکثر قدرت ترکیبی قدرت 248 اسب بخار. کشش یک “چهار چرخ متحرک” هوشمند (Toyota AWD-i) است که توسط یک سری بزرگ سنسور کنترل می شود که مربوط به سیستم ایمنی پایه پیشرفته ای است که تمام عملکردهای دینامیکی خودرو را کنترل می کند.

جدیدترین دستگاه (Toyota Safety Sense) بخشی از ذات خودرو است که علاوه بر راحت ، کاربردی و بادوام بودن ، بیش از هر چیز یک وسیله نقلیه بسیار ایمن است: از این نظر ، Toyota Safety Sense (استاندارد برای همه نسخه ها) ، از جمله موارد دیگر ، سیستم ترمز. قبل از تصادف ، با تشخیص روز و شب عابران پیاده و شناسایی روزانه دوچرخه سواران ، تشخیص شبانه روز وسایل نقلیه رو به جلو ، کمک فرمان اضطراری و کمک به گردش ، کروز کنترل “کامل” تطبیقی ​​با کاهش سرعت اتوماتیک ، سبقت غیرمترقبه و کمک فعال در حفظ خط ، هشدار تغییر مسیر ، تبدیل خودکار پرتو فرو رفته و تشخیص علائم جاده با محدود کننده تکرار کننده نمایشگر مرکزی: این تجهیزات ایمنی مربوط به موقعیت غالب در محل راننده ممکن است از نظر احساسات رانندگی بهترین نباشد (در پایان ، با حداکثر سرعت 180 کیلومتر در ساعت ، رسیدن از 0 به 100 کیلومتر در ساعت به 8.3 ثانیه زمان نیاز دارد) ، اما همچنین به شما امکان می دهد طولانی ترین انتقال ها را با بیشترین ایمنی و آرامش کامل انجام دهید.

در این راستا ، مخزن سوخت از 65 لیتر محدوده حداقل 650 کیلومتر بین سوخت گیری را تضمین می کند (مسافت های متوسط ​​تأیید شده توسط NEDC بین 13.9 تا 15.2 کیلومتر در لیتر و انتشار CO2 بین 149 تا 162 گرم در کیلومتر است. Highlander در ایتالیا در سه نسخه ، با کلید در دسترس است قیمت 52200 یورو (2.5H E-CVT روند) ، 58200 یورو (2.5 ساعت E-CVT سالن) و 64200 یورو (2.5 ساعت E-CVT اجرایی).

1 فوریه 2021 (تغییر از 3 فوریه 2021 | 10:37)

© پخش مجدد ذخیره شده استدیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *