ددر صومعه سلستینی سانتو اسپیریتو در مورونه (ق) از قرن سیزدهم مسیرهایی وجود دارد که از یکی از مناطق با دهکده های تاریخی از بین زیباترین ایتالیا عبور می کند. ما در سولمونا ، “قلب آبروزو” واقع شده ایم ، جایی که 27 شهرداری دور هم جمع شدند و با کمک بنیاد Symbol و با همکاری Federciclismo ، Bike for Fun و شرکت Helios از Bolzano طرحی را برای بهبود منطقه تهیه کردند. اولین قدم ایجاد 14 مسیر دوچرخه سواری برای بیش از 1000 کیلومتر جاده و یک حلقه بزرگ اتصال پارک ملی ماژلا با پارک های ابروزو ، لاتزیو و مولیسه و پارک منطقه ای سیرنته-ولینو بود. مسیرهای مدولار در سطوح مختلف آموزش ، عمدتا در جاده های کوچک با ترافیک کم ، در دسترس هستند که همه آنها با اطلاعات دقیق در مورد پسوند ، مشخصات ارتفاع ، سطح دشواری و جاذبه های جاده ای ، نقشه برداری می شوند. آنها با موارد موجود مانند سیکلوویدیا انجمن Bicincontriamoci و مسیرهای L’Aquila و Gal Abruzzo Italico Alto Sangro ادغام می شوند.

14 مسیر به صورت رایگان در بستر Komoot در دسترس هستند، که هم اکنون در تلفن های هوشمند 5 میلیون علاقه مند به دوچرخه سواری در ایتالیا وجود دارد. شهردار سولمونا ، آناماریا کازینی ، توضیح می دهد: “یا ما دور هم جمع می شویم ، یا آینده ای وجود ندارد.” منطقه ما سرزمینی است که در طول دهه ها از هرگونه سرمایه گذاری زیرساختی جدا شده است. یکی از آن مناطق داخلی که از کاهش جمعیت و مشکلات اقتصادی رنج می برند. اما ما کیفیت و منابعی برای استفاده داریم ، و می توانیم این کار را با هم انجام دهیم ، و خود را یک منطقه بزرگ شهری بدانیم. “

این طرح “قلب آبروزو” نام دارد و هم اکنون نیز ثمری دارد علی رغم دوره سخت اضطراری Covid-19. دومنیکو استرابوتی ، مدیر بنیاد سیمبولا ، گفت: “شروع با بودجه ملی برای بهبود مجموعه غیر معمول ، که همان کلیسای سلطنتی است” ، ما طرحی را برای بهبود کل منطقه اطراف صومعه طراحی کرده ایم. مرکز Abruzzo دارای ارزشهای فرهنگی و زیست محیطی قابل توجهی است: غذا و شراب ، رویدادهای فرهنگی و سنتی ، باستان شناسی ، محیط زیست و مناظر. دوچرخه سواری یک جنبه اصلی است ، اما با همه موارد دیگر ادغام می شود: ایجاد یک تقویم واحد از رویدادها برای جلوگیری از همپوشانی ، منطقی سازی حمل و نقل عمومی محلی ، آموزش مجدد بخش های کشاورزی و صنایع دستی. این کار با مطالعه اشکال جدید انتشار و ارتقا of برتری آبروزو از طریق آموزش متخصصان جدید به عنوان طراحان هنری احیا خواهد شد. با ایجاد سرشماری از سلیقه های سرزمین ، آموزش متصدیان اقتصادی و ایجاد فهرست های سرزمینی با سازماندهی بازدید از مکان های تولید و تبدیل تخصص های محلی ، غذا و شراب بهبود می یابد.

سیستمی که برای بازگشت به حالت عادی آماده می شود در موارد اضطراری پس از سلامت: بروشورهای تبلیغاتی در همه مسیرها را می توان در هتل ها و نقاط اطلاعات گردشگری یافت و شهرداری ها کل منطقه را به همراه تقویم های منحصر به فرد تبلیغ می کنند. همچنین یک برنامه آموزشی برای افزایش مهارت های اپراتورها در بخش گردشگری در نظر گرفته شده است. “شهردار سولمونا ، کازینی ،” شهردار سولمونا ، اضافه کرد: “برنامه ما بسیار جلوتر است ، زیرا پیش بینی مجموعه ای از اقدامات است که باید برای ایجاد توده حیاتی ایجاد شود.” ما می خواهیم شرکای ملی برای حمایت از پروژه های خود پیدا کنیم. متأسفانه ، رویداد بزرگی که ما در این کلیسای بزرگ به خاطر داشتیم در سال 2020 امکان پذیر نبود ، اما ما تسلیم نمی شویم. مسیرهای دوچرخه سواری آماده است و اکنون این پروژه ها را با برنامه نویسی منطقه به اشتراک می گذاریم. اکنون باید بر روی خدمات کار کنیم ، اطمینان حاصل کنیم که صنعت جهانگردی این چالش را می پذیرد ، زیرا شهرداری ها تورگردان نیستند: همه باید کار خود را انجام دهند تا محصولات و خدمات جذابی ایجاد شود.

6 ژانویه 2021 (تغییر از 7 ژانویه 2021 | 07:34)

© پخش مجدد ذخیره شده استدیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *