Benedetta C. و Lorenzo LC آنها در میلان زندگی می کنند ، 24 و 25 ساله هستند و از کودکی یکدیگر را می شناسند: خانواده ها در پاتوق هستند و همیشه گروه دوستان یکسانی داشته اند. اولین بوسه ، چهار سال پیش ، در شب سال نو بوسه زده شد ، اما او می خواست چند هفته برای اولین قرار ملاقات صبر کند. کم کم ، اما بدون تردید ، ماجرا آغاز شد: اکنون آنها بخشی از خانواده دیگری هستند. شک دارید؟ آنها قبلا آنها را ترک کرده اند. خیانت؟ هرگز. برای هر دو ، دیگری فقط شریک دوم است ، اما آنها هیچ عجله ای ندارند و همچنین نمی خواهند دیگران را پیدا کنند. بندیتا و لورنزو پرتره بیست سال امروز هستند. کسانی که به زن و شوهر اعتقاد دارند به ندرت تقلب می کنند و عشق و رابطه جنسی را با هم کشف می کنند.

پنجاه سال پس از انقلاب جنسی و عشق آزاد ، انتقام عشق عاشقانه. روابط این جوان 20 ساله روابط پدربزرگ و مادربزرگ آنها مرحله به مرحله دنبال می شود: زوج های محکم و مومن ، نامزدی های طولانی در خانه. درست مثل قبل در حقیقت ، مادربزرگ بندیتا گاهی اوقات این حرف را به او می زند که این باعث یادآوری او و همسرش در هنگام نامزدی می شود. اما یک تفاوت اساسی بین مادربزرگ ها و مادربزرگ ها وجود دارد: صمیمیت فیزیکی ، که بلافاصله ایجاد می شود ، آغاز فاز جدیدی از انقلاب جنسی است. برای اولین بار با کاهش سن ، توسط پورنوگرافی و رابطه جنسی آنلاین ، اما همچنین با ترخیص گمرک (به ویژه در میان دختران) سخنرانی های مربوط به این موضوع مشخص شده است. قدرت روابط و جنسی شدن جوانان دو روی یک سکه هستند: ما نمی توانیم در مورد لذت صحبت کنیم بدون اینکه در مورد وفاداری صحبت کنیم ، و در واقع هرچه ثانیه قوی تر باشد ، اولی بهتر است.، خلاصه استاد کامل جمعیت شناسی در دانشگاه Padua Gianpiero Dala Zuan ، ارائه مفهوم کلیدی مقاله ، تحت عنوان لذت و وفاداری. هزاره های ایتالیایی و جنسیت (آسیاب) ، که نویسنده بهمراه همکار مردم شناس ، Daniele Vignoli

    پایان عشق آزاد: هزاره ها و اندام وفاداری

مقایسه سالهای 80 ، 2000 و امروز

این متن نتایج مطالعه سلفی (زندگی جنسی و احساسی جوانان) را تحلیل می کند ، بر اساس مطالعه ای که در سال 2017 در میان 8000 دانشجو در دو سال اول اقتصاد و آمار در 28 دانشگاه ایتالیا در حدود سال 1998 متولد شد در مقایسه با دانشگاه مشابه ، در سال 2000 بر روی 5000 دانش آموز متولد سال 1980 و با دیگران مشتق شده از کارهای قبلی دالا ژوان ، رابطه جنسی ایتالیایی ها (منتشر شده توسط ایل مولینو در سال 2010 ، نویسندگان مشترک Marzio Barbagli و Franco Garelli). این مقایسه نشان می دهد که چگونه سن برای اولین بار کاهش یافته است (9/18 سال برای پسران و 2/19 سال برای دختران در سال 2000 ، به ترتیب به 17/9 و 18 سال امروز) و همچنین چگونه فاصله بین اولین رویکردهای جسمی و رابطه جنسی کامل نیز کاهش یافته است (برای پسران از 4/3 به 4/2 سال و برای دختران از 7/2 و 5/1 سال). از طرف دیگر ، سن در آغاز رابطه زن و شوهر اول ثابت است ، که در بیشتر بیست (3 از 4) با همسال: برای او از 16.5 به 16.2 سال می رسد ، برای او در 15.8 باقی می ماند .

GIANPIERO DALLA ZUANNA: آینده رو به جلو ، عشق رایگان ، که بر اساس این بازگشت به عشق رمانتیک آغاز شد: من امروز از آزادی برای برقراری ارتباط مناسب برای انتخاب رضایتمندی با مردم ، تشکر می کنم تا همکاری کنم
چگونه برای اولین بار تغییر می کند

برای اولین بار تغییر می کند ، و بسیاری. در نسل پدربزرگ و مادربزرگ ، اکثر زنان (97٪) در یک رابطه پایدار در مقابل درصد بسیار کمتری از مردان ، 62٪ زندگی می کردند. اختلاف به تدریج به حدی کاهش یافت که امروز درصدها بسیار نزدیک است: 70٪ برای او و 87٪ برای او. دالا زوانا توضیح می دهد ، این بدان معنی است که حتی مردان رضایت جنسی را در یک زن و شوهر شناسایی می کنند ، این بدان معنی است که وفاداری برای آنها نیز اساسی می شود. اگر به دنبال شرکای دیگر ، حتی فقط برای رابطه جنسی هستید ، اتحادیه زوجین دیگر منطقی نیست. باید ببینیم که در طولانی مدت به چه نتیجه ای منجر خواهد شد: شاید افزایش جدایی ، زیرا وقتی رابطه کار نمی کند ، احتمال اینکه شما آشتی کنید ، کمتر است.

حتی جوانان 20 ساله نیز خیانت می کنند ، اما چندشاخ نیست

نه اینکه جوانان 20 ساله دیگر تقلب نکنند (حتی اگر کارهای زیادی انجام ندهند: 19٪ پسران و 15٪ دختران). آنها فقط سازش نمی کنند: خیانت ادامه دارد و چنانچه باقی بماند و اگر در مورد چند همسری و انواع دیگر روابط کمتر متعارف زیاد صحبت کنیم ، آنگاه زن و شوهر سنتی دوباره و همیشه پیروز می شوند. این برای باندهتا و لورنزو نیز اتفاق افتاد که هر دو مدتی در خارج از کشور زندگی کردند (او در پاریس ، او در هلند) و تصمیم گرفتند برای چند ماه استراحت کنند. سپس آنها دوباره به هم پیوستند ، اما در این بین هیچ رابطه دیگری ، حتی معاشقه نداشتند. وقتی دوستان آنها را تشویق می کنند که در جوانی از خود لذت ببرند ، سرشان را تکان می دهند: آنها نمی خواهند از ثباتی که در این چهار سال به دست آورده اند و ساخته اند دست بردارند. عصر ماجراجویی؟ بندیتا مطمئن نیست: آنها برای او نیستند. و در حقیقت ، ممکن است از خود بپرسید که آیا آنها واقعاً برای کسی “عمل می کنند” ، با توجه به اینکه فقط 13٪ از همسالان مرد و 3٪ از همسالان آنها چنین روابطی را تجربه می کنند؟ حقیقت این است که زوج های بیست ساله زندگی جنسی کامل تری نسبت به دوستان مجرد دارند: اولین گزارش حداقل یک گزارش در هفته 7 از 10) و گزارش دوم کمتر از یک بار در ماه (1 از 2). خلاصه اینکه ، دیگر اثری از عشق آزاد نمی یابیم. اما در بازرسی دقیق تر این عشق آزاد بود که پایه های این بازگشت به عشق رمانتیک را بنا نهاد: به لطف آزادی زندگی در روابطی که امروز مردم با رضایت انتخاب می کنند ، مانند یک زوج، خلاصه Dala Zuan.

پویایی جنسی بین شرکای برابرتر

و همیشه به لطف عشق و دانش رایگان شریک زندگی که پویایی جنسی بین شرکا نیز به نام برابری تغییر می کند: اگر در سال 2000 این او بود که برای اولین بار ابتکار عمل را انجام داد ، در 62٪ موارد ، در 14 ٪ و در 24٪ موارد هر دو ، 17 سال بعد درصد و او (54٪ و 10٪) کاهش یافت ، اما موردی که هر دو را تحت تأثیر قرار داد افزایش یافت (36٪). تغییری در سرعت که مناسب همه است. آنیتا ریوارولی ، فیلمنامه نویس ، روی دو سریال قبلاً فرقه ای در میان جوانان کار کرده است کلاهبرداری در ایتالیا است وقت تابستان (هر دو نتفلیکس) ، او آن را در داستان هایی که برای گفتن نوجوانان امروز جمع می کند ، می بیند. او همچنین هزاره بود ، اما در اوایل دهه 1980 متولد شد: به اصطلاح ، نسلی که اپیزودی از دست نداد بورلی هیلز 90210 است دوستان و هنگامی که به رابطه جنسی و مانند آن شک کرد ، نامه هایی مانند هفته نامه ها نوشت این است. امروز به جای آن اطلاعات از طریق اینترنت و شبکه های اجتماعی منتقل می شود و هرچه کودکان بیشتر آگاه شوند ، بیشتر می توانند رابطه جنسی را به روشی مهار نشده و بالغ تجربه کنند، او اظهار نظر کرد.

و حالا او می داند که او چه چیزی را دوست دارد

اما آنچه که تفاوت را ایجاد می کند ، یک بار دیگر ، رابطه زوجین است: اعتماد متقابل به شما کمک می کند تا آرامش پیدا کنید و صمیمیت را بهتر تجربه کنید: برای اولین بار ، پسران می دانند که شریک زندگی آنها چه دوست دارد. بنابراین ، رابطه جنسی به یکی از اجزای اصلی داستانهای عاشقانه تبدیل می شود. به طور خلاصه ، در پایان ، به نظر می رسد که این زوج – با ثبات ، سنتی – تاکنون برنده شده اند. تا زمانی که به همین ترتیب باقی بماند ، به یک مسئله چالش برانگیزتر مانند عروسی تبدیل نخواهد شد. برخلاف مادربزرگش که در سن 18 و 20 سالگی با پدربزرگش ازدواج کرد ، بندیتا قصد ندارد نامزد شود. او به آینده فکر نمی کند و واقعاً می گوید که آگاه است که داستان با لورنزو می تواند پایان یابد ، حتی اگر او نخواهد. آمار این را تأیید می کند: میانگین سن ازدواج در حال افزایش است (29 سال برای او و 26.2 برای او در سال 1993 در مقایسه با 35.4 برای او و 32.5 برای او در سال 2018)، در حالی که تعداد زندگی مشترک افزایش می یابد (2 از 100 ایتالیایی او را در سال 2000 و 19 نفر از 100 را 19 سال بعد انتخاب كردند). افراد بیست ساله امروز به تعطیلات آخر هفته طولانی و تعطیلات با هم محدود می شوند. ازدواج و فرزندان به تعویق می افتد. بخشی از آن به دلیل شرایط نامشخص است. این مورد تا حدی به آنها بستگی دارد ، همانطور که دالا زوانا تجزیه و تحلیل می کند: در جوانی در کنار هم بودن و هنوز در کنار خانواده بودن زندگی این امکان را برای شما فراهم می کند که فقط از زیبایی زن و شوهر استفاده کنید و از بروز عوارض جلوگیری کنید. جوانانی از گذشته که اکنون آزادی برای تسخیر آن ، ازدواج و زندگی مشترک ندارند. چرا بچه های امروزی وقتی می توانند آخر هفته از شریک زندگی خود لذت ببرند باید این کار را انجام دهند؟ این خطر باعث می شود که آنها را برای مدت نامشخصی در مبهم قرار دهد.

31 ژانویه 2021 (تغییر در 1 فوریه 2021 | 08:54)

© پخش مجدد ذخیره شده استدیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *