من قطعات را کنار هم قرار می دهم ، ایده ها روشن هستند. جملات مربوط به عصر ، بعد از آخرین امتحان که او را به بهترین حالت بازگشت ، در حالی که در اول او خود را وقف عکاسی کرده بود ، همانطور که با کنایه اظهار نظر کرده بود ، پیام روشنی برای خود و مسابقه بود: من اینجا هستم تا برنده شوم. گفت و انجام شد: صوفیا گوجا در مسابقه در مسیر “سنت آنتون” برنده شد ، از جام جهانی 2001 و مدالهای ایزولده کاستنر (نقره در سوپر جی) و کارن پوتزر (نقره در غول و برنز در ترکیب) ، که باعث ایجاد شکاف هایی از دوم به بالا شد. بهترین، تامارا تیپلر اتریشی، در 96 سنت به نتیجه رسید سوم ، بریزی جانسون آمریکایی، در 1 04 وارد شد. ایتالیا نیز می تواند جشن بگیرد مقام پنجم عالی لورا پیروانو بیست و سه ساله و هشتم النا کورتونی. با این حال ، هر دو مارتا باسینو و فدریکا بریگنون را فتح کردند ، که همچنین پترا ولووا آنها را پیش از این قرار داد: خبر خوبی در چشم انداز جام جهانی مطلق نیست ، زیرا اسلواکی ، که در رده بندی عمومی در حال حرکت است ، امتیازات طلا را در این رشته جمع آوری کرد ، که اسب کار او نیست.

هدیه ای از پدر

اما این روزی نیست که بتوان منفی را لکه دار کرد. این زمان جشن گرفتن است عملکرد فوق العاده صوفیا المپیک. شکارگاه او او را آزاد می کند: این ادامه پیروزی وال د ایزر است ، جایی که در اولین دو مسیر او توسط کورین ساتر مورد ضرب و شتم قرار گرفت. سه دور دستبند قرمز رایگان فقط برای صوفیه. قهرمانی در زمان مناسب سقوط می کند. تولد پدر من اتزیو ، من فکر می کنم من یک هدیه خوب به او دادم ، گوگیا به یاد می آورد. یک هدیه با تمام چاشنی های بسته بندی شده بدون خطر – چند مورد استخراج و تنظیمات معمول آن تا حد محدود – اما همچنین با توانایی ، در این مرحله تقریباً شکست ناپذیر ، برای اجرای اسکی ، برای به دست آوردن سرعت (121 بار در عبور از سرعت تله) و تا خط پایان حمله کنید.

نهمین پیروزی

آنجا نهمین پیروزی از صوفیه در جام جهانی (که اکنون در رده بندی در هر دوره چهارم است: کارن پوتزر برجسته است) و او تریبون سی ام. برای ایتالیا در رنگ صورتی ، موفقیت در سیرک سفید شماره 96 است. وقتی گوجی از خط پایان عبور کرد ، بلافاصله احساس کرد که سرعتش توسط یک سپر محافظت می شود. آهنگ تقدیم به کارل شرانتز خیلی طولانی نبود ، اما یک شیار بزرگ ساخته بود. من انتظار یک مسابقه نزدیک را داشتم ، با پاس های کم شده. در عوض ، چیز دیگری روی تابلو نوشته شده بود: من به وضوح پیشرو بودم. در واقع ، او متوجه برخی اشتباهات شده بود: بله ، من در دو افتتاحیه اول کمی اشتباه کردم. اما او اعتباری داشت که واکنش تکان دهنده ای نشان نداد: من به نظریه ایده ها وارد شده ام تا هر گونه تاخیر را محدود کنم و سپس مرحله نهایی را تسریع کنم. واقعاً نیازی نبود ، اما من از وسط پیست واقعا خوب رانندگی کردم. خیلی دور نگاه نمی کنم ، برای روز زندگی می کنم و بیشتر از همه از لحظه لذت می برم.

تعجب

او هم می تواند این حرف را بزند لورا پیروانو ، سورپرایز بزرگ Casa Italia. دهه 30 حتی در مسابقه تریبون حضور داشت و 11 سنت از بین رفته بود: با دیدن اینکه من او را به دلیل سوختگی های کم از دست دادم ، اما خوب است که به فکر یک بار برداشتن یک قدم باشم. در همین حال ، این اولین جایگاه من در میان ده برتر است: یک احساس قوی. واقعا دیدن من در جایگاه پنجم عجیب است.

9 ژانویه 2021 (تغییر 9 ژانویه 2021 | 14:12)

© پخش مجدد ذخیره شده استدیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *