جاودانه با جام و سپس در آغوش ارباب خود: به آن گفته می شود وسابی، سه ساله است و یک پکنزی است ، زیباترین سگ در آمریکا است. او تاجگذاری کرد ، در حالی که مسابقه 2500 سگ دیگر را شکست داد ، بند نمایش سگ در باشگاه وست مینستر، معتبرترین مسابقه سگ در ایالات متحده محسوب می شود.

اتفاقی که از سال 1877 هر ساله تکرار می شود و به دلیل همه گیری ، ابتدا از نیویورک به یک عمارت روباز در Territown منتقل شد. وسابی ، که نام خاص خود را مدیون مادرش ، سوشی است ، قبلاً در مسابقات قهرمانی کشور در سال 2019 در مسابقات قهرمانی کلوپ آمریکایی کلاب آمریکا موفق شده بود. استاد او ، دیوید فیتزجرالد ، گفت: Pekingese کاملاً صلح آمیز بود در طول مسابقه ، او تقریباً تمام مدت دراز می کشید ، و گاه گاه اتفاقات اطراف خود را می دید ، اما بدون اینکه خیلی ناراحت شود ، همانطور که از تصاویر زیادی از این رویداد دیده می شود.


وسابی فینال ، یک بولداگ فرانسوی ، یک چوپان انگلیسی ، یک اشاره گر کوتاه آلمانی ، یک ساموئید و یک تریر سفید کوهستانی را شکست داد. صاحبخانه می گوید ، و حالا که او به عنوان زیباترین سگ در آمریکا تاجگذاری کرده است. “او با مینیون فیله جشن خواهد گرفت ، در حالی که من مقداری شامپاین می گیرم

14 ژوئن 2021 (تغییر 14 ژوئن 2021 | 23:44)

© پخش مجدد ذخیره شده استدیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *