21 گوزن آهو که از قتل عام در یک عمارت خصوصی در Agrate Contourbia ، استان نوارا جان سالم به در بردند ، در امان هستند. آنها بخشی از گله 28 تایی بودند که توسط یک مستمری بگیر در منطقه پرورش یافتند و چند ماه پیش درگذشت. این حیوانات به مالک خواهرزاده تبدیل شدند ، وی که قصد داشت خانه عموی خود و پارک دو هکتاری را بفروشد ، تصمیم به کشتن کل گله گرفته بود. 23 نوامبر گذشته ، داوطلبان پناهندگی Mileta قصابی را که قبلاً 5 زن جوان و دو مرد را کشته بودند ، مزاحم کردند و صاحب خانه را ترغیب کردند که کشتار را متوقف کند.

ما را صدا می زنند تا جلوی قتل عام را بگیریم – الساندرا موتا ، رئیس انجمن گفت – هنگامی که ما رسیدیم ، 5 آهوی زائر قبلاً بریده بریده روی زمین بودند. گلوله های مردی با تفنگ به آنها اصابت کرد و سرانجام گلویشان را شکافت. همه چیز در فاصله خیابان ها و خانه ها است. الساندرا مزرعه ای را در منطقه شناسایی کرده است که می خواهد با وعده دادن برای نجات یافتن با بازماندگان آنها را ملاقات کند ، اما در تاریخ 3 ژانویه ، مالک دوباره به نظر می رسد که برای کشتن 21 زن باقی مانده آماده است.

درخواستهایی که در روزهای اخیر در شبکه های اجتماعی انجام شده است و میانجیگری استان نوارا به طرفین امکان یافتن توافق را داد. تا پایان ژانویه ، حیوانات به مزرعه تعیین شده توسط پناهگاه آورده می شوند و آنها را در پارک یک هکتار و نیم در منطقه Agrate Contourbia نگهداری می کند. هزینه های نقل و انتقال و دامپزشکی تا زمانی که مالک متعهد به مراقبت از حیوانات شود تا زمانی که حیوانات در ملک باقی بمانند بر عهده انجمن خواهد بود.

8 ژانویه 2021 | 17:51

© پخش مجدد ذخیره شده استدیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *