تصاویر هفت گوزن کشته شده در یک عمارت خصوصی در Agrate Contourbia ، یک روستای 1500 نفری در منطقه نوارا ، شبکه را دور خود گرفته اند و باعث خشم مردم آنلاین و یک کارزار آنلاین برای نجات بازماندگان شده است. پس از مذاکرات طولانی ، داوطلبان پناهندگی Mileta یک سازه خصوصی را شناسایی کرده اند که حیوانات را به صورت رایگان به صاحب فعلی می رساند ، اما به نظر می رسد هنوز سرنوشت 21 گوزن آهو که از این کشتار جان سالم به در برد ، توازن دارد. همه چیز در 23 نوامبر گذشته آغاز شد ، زمانی که داوطلبان نوارا در مزرعه مداخله کردند و قتل عام را متوقف کردند. چند نفر از خانه ها ، شخصی به سمت 28 گوزن آشیش که در حصار یک مزرعه حبس شده بود ، تیراندازی کرد.

این مزرعه فقط از نظر اداری استزیرا تنها راه برای یک فرد خصوصی برای حفظ حیات وحش – توضیح می دهد الساندرا موتا ، مدیر پناهگاه Mileta – من سالها در اینجا زندگی کرده ام و به نظر من نمی رسد که در گذشته صاحب پیر هرگز گوزن های آیش خود را ذبح کند ، حتی اگر اکنون کسی بگوید برعکس. اما او حیوانات خود را دوست داشت ، گونه های مختلف زیادی وجود داشت. چند ماه پیش ، مالک تاریخی درگذشت و عمارت حدود دو هکتار توسط خواهرزاده اش به ارث رسید: ما تماس گرفتیم تا قتل عام را متوقف کنیم – ادامه می دهد موتا – پنج زن و 2 مرد جوان روی زمین و با بریدگی گلو بودند. داخل آن قصابی با کارگر و مردی با تفنگ بود. گوزن آیش ابتدا ترسیده بود ، سپس مورد اصابت گلوله قرار گرفت و سرانجام ذبح شد. همه چیز در فاصله خیابان ها و خانه ها است.

پس از مداخله داوطلبان ، وارث قصابی ها را مسدود کرد: او به ما گفت که می خواهد این ملک را بفروشد و تنها راه این کار خلاص شدن از شر آهوی آیش بود ، زیرا این یک مزرعه غذا است. ما به او توضیح دادیم كه این چنین نیست و با هزینه ما پیشنهاد انتقال حیوانات را به تاسیساتی به وسعت یك هكتار و نیم داد كه متعهد به ذبح كردن آنها نبود. در 3 ژانویه ، مالک به ما اطلاع داد که او هنوز کشتار را انتخاب کرده است. در حال حاضر ، 21 گوزن آهو هنوز زنده هستند و مسابقه با زمان برای نجات آنها آغاز شد. امید خود را از دست ندهیم – موتا نتیجه گیری می كند – فراتر از آنچه در قانون گفته شده ، از مالك می خواهیم كه تنها انتخاب ممكن را برای یك فرد شایسته انجام دهد: كشتن نكرد.

7 ژانویه 2021 | 09:59

© پخش مجدد ذخیره شده استدیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *