در تقاطع س questionsالات حقوقی در مورد تعارض بین استانداردهای اروپا و قوانین ایتالیا ، شهروندان قبلاً پاسخ نهایی را داده اند: داروخانه ویلانوا باید نزد دکتر باربارا باشد. جمله آخر در مورد صدها نفر که به نفع باربارا فرارو ، داروساز کشور بسیج شده اند ویلانووا ، محله ای با کمتر از 1500 نفر از ساکنان Bernareggio، شهرداری ویمرکاتزی. داروخانه کوچک وی در مرکز منازعه ای قرار داشته است که به مدت هفت سال ادامه داشته و حتی به دیوان عدالت نیز رسیده است و خطر تبدیل شدن به پرونده ای را دارد که برای رسیدگی به پرونده های قضایی طراحی شده است. تصمیم شورای دولتی ، انتظار می رود در 28 ژانویه.

باربارا فرارو از منطقه مارکه در اوربینو. وی پس از تحصیل ، هفت سال به عنوان محقق در لندن زندگی و کار کرد. بازگشت به ایتالیا e به آگهی استخدام پاسخ می دهد که او را به یک شرکت در مونزا می رساند. پس از این تجربه ، در سال 2001 ، وی به عنوان کارمند در داروخانه های شهری Vimercatesi شروع به کار کرد ، که همچنین فروشگاه ویلیانوا را مدیریت می کند ، جایی که وی در سال 2008 به عنوان مدیر وارد آنجا شد. نقطه عطف ، انسانی و حرفه ای ، در سال 2014 رخ داد. هنگامی که داروخانه برای فروش قرار داده شده است و او با اعمال حق تقدم در حراج برنده می شود، یک دانشکده اعطا شده توسط قانون (و با تنظیم خود مناقصه) به کارمندان ، پیشنهاد چندین داروساز از استان لکو بیهوده است. او باید 600 هزار یورو می پرداخت. او می گوید سرمایه گذاری که برای آن بدهی وام گرفتم. رقبا در آنجا نیستند و آنجاست که نبرد حقوقی آغاز می شود.

TAR اولین درخواست تعلیق ایمن را رد کرد و در مورد درخواست بعدی تصمیم گرفت قضاوت قضایی به نفع داروساز مارکه. با این حال ، در مرحله دوم ، شورای دولت باید با تعویق رسیدگی و ارجاع آن به دادگاه اروپا در لوکزامبورگ ، با این استدلال که اعمال حق تقدم ، که دیگر از سال 2019 توسط اتحادیه مجاز نیست ، موضوع را زیر سوال ببرد ممکن است مغایر اصول رقابت آزاد جامعه باشد. فارغ از اینکه من کاملاً قانونی عمل کردم ، در سال 2014 ، قبل از این اصلاحات بعدی اروپا ، داروساز نظر داد. این پرونده ها در حال حاضر در دست بررسی است زیرا می تواند سابقه داشته باشد. اکنون این خطر وجود دارد که شورای دولت قانون اروپا را به صورت عطف به ماسبق اعمال کند ، ممنوعیت را برداشته و داروخانه را به طور مستقیم به طرف دیگر اعطا کند. یک چیزی که حتی وکیل من را به تردید فرو برد.

انتظار می رود در پایان ماه تصمیم گیری شود. در این فاصله ، او ثبت شده است بسیج جامعه محلی. ساکنان منطقه 1500 امضا جمع آوری کرده اند ، که به موضوع دو سناتور از برایانزا پرداخته است. آنها توضیح می دهند باربارا فرارو یک حرفه ای است که به دلیل در دسترس بودن و روحیه خدماتش بسیار ارزشمند است. در اولین کوید ، او ماسک دوتایی زد و دارو را به خانه خود تحویل داد. فعالیت وی تنها فعالیت حاضر در محله است. شماره تلفن همراه وی عملاً در سراسر کشور در دسترس است. برای من ، این داروخانه همه چیز است ، چیزی که خودم ساخته ام. بهترین تعارف؟ وقتی به من می گویند: می بینی که کار می کنی چون دوست داری.

7 ژانویه 2021 | 23:54

© پخش مجدد ذخیره شده استدیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *