اگرچه این یک حرکت کاملاً ساده است ، اما برای بسیاری از ما در آوردن کفش چندان آسان نیست و به همین دلیل نایک به یک راه حل رسید. بندهای دهه 80 و ایده های آنجا را کنار بگذارید بازگشت به آینده ایجاد شده FlyEase ، کفش های ورزشی بدون بند را که می پوشید و در حال حرکت از آن استفاده می کنید ، بروید. راز درکف میانی: در مرکز وجود دارد تبدیل می شود حق ثبت اختراعی در انتظار است که به آن اجازه می دهد بدون شکستن خم شود و عادتی را که دیر یا زود همه ما با کفش های کتانی پذیرفته ایم ، قانونی می کند ، که کفش را با پای دیگر مسدود می کند و آن را از بین می برد ، کمی بدون کشیدن آن کشیده می شود. علاوه بر مفصل ، Go FlyEase نیز وجود دارد یک نوار الاستیک بزرگ که آنها را احاطه کرده و جایگزین گره ها شده است. نتیجه نهایی ، نایک می گوید ، کفشی است که روی پا محکم می ماند اما بدون استفاده از دست و خم شدن می توان آن را پوشید یا از آن جدا کرد. برای پوشیدن آنها کافیست پایتان را در نیمه جلوی کفش قرار داده و به پایین فشار دهید. با این کار نوار لاستیکی محکم می شود و پاشنه پاشنه را محکم می کند. انجام شده.

کفش مقرون به صرفه

این کفش ها فقط مخصوص افراد تنبل نیست. این شرکت هنگام ارائه آنها را در میان خریداران بالقوه می بیند پدر و مادر با دست پر، زنان حامله اما همچنین قهرمان شمشیربازی Bebe Vio. شمشیربازی پارالمپیک ما برای انتخاب شد توصیه اساسی وی در یک اعلامیه مطبوعاتی می گوید ، من معمولاً وقت زیادی را صرف پوشیدن کفش می کنم ، با Nike Go FlyEase شما فقط باید روی پاهای خود بایستید و بپرید روی آنها

فلسفه طراحی

جنبه دسترسی سنگ بنای FlyEase است، فلسفه طراحی طوبی توبی هتفیلد ، که جان بخشید چندین محصول به طور خاص برای معلولان طراحی شده است. علاوه بر این Go Flyease می توانیم اشاره کنیم بزرگنمایی سرباز 8 FlyEase با بند بزرگ عقب خود که برای بازیکنان بسکتبال مبتلا به فلج مغزی طراحی شده است (و توسط ورزشکاران آمریکایی در بازی های پارالمپیک 2015 لس آنجلس استفاده می شود) ، ایر مکس 90 که با پایین آوردن کمر با پاشنه پای دیگر یا بزرگنمایی Pegasus 35 FlyEaseکه با یک زیپ پشت بزرگ بسته می شود و توسط سوفی خان دونده سرعت پارالمپیک استفاده می شود. جاده ای که اکنون مرحله جدیدی در این Go Flyeases دارد ، که باید از 15 فوریه وارد بازار ایالات متحده شود. قیمت 120 دلار، حدود 100 یورو و در ابتدا محدودیت در دسترس خواهد بود ، اما سپس در سال 2021 تمدید خواهد شد.

2 فوریه 2021 (تغییر 2 فوریه 2021 | 16:59)

© پخش مجدد ذخیره شده استدیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *