تویک سنت باستانی میلانی به ما می گوید که Eustorgio I ، فرماندار رومی از نژاد یونانی که با تحسین (و سلف آمبروز) اسقف میلان شد ، در قرن چهارم میلادی. او موفق شد بقایای سه مرد خردمند را به میلان بیاورد. امپراتور کنستانتین آنها را در قسطنطنیه به وی داد و پس از یک سفر پرماجرا ، آنها را در محاصره یک حصار سنگین سنگین به شهر رساندند و توسط گاری که گاوها کشیده بودند ، منتقل شدند. آنها که از خستگی خسته شده بودند ، در حومه میلان فرو ریختند و در آن لحظه – طبق سنت – امروزه کلیسای Sant’Eustorgio ایستاده است. از آن زمان به بعد ، اصلی ترین طعمه سنگی حاوی بقایای آنها (حاوی نوشته “Sepulcrum trium magorum”) در دهانه سمت چپ باسیلیکا که به Sant’Eustorgio اختصاص داده شده است (تنها کلیسای میلان که دارای صلیب نیست اما یک ستاره ، نمادی از مجوس). و بالاتر از همه ، این یک موضوع فداکاری است. از سال 1336 ، هر 6 ژانویه ، Sant’Eustorgio یک موکب تاریخی است که از کلیسای جامع شروع می شود و جادوگران و هدایای آنها را همراهی می کند. یکی از محبوب ترین سنت های میلان ، در نیمه راه ایمان ، تاریخ و افسانه ، و تنها در طول قرن ها دو بار متوقف شده است: در زمان طاعون سال 1576 ، در زمان سلطنت سنت چارلز بورومئو و امسال ، به دلیل کوید .

متأسفانه امسال موکب اعتيادي فقط باید به سه مرد عاقل محدود شود، که بلافاصله پس از ساعت 11 صبح که توسط اسقف کمکی ، پدر مارتینلی برگزار می شود ، وارد Sant’Eustorgio خواهد شد. ” “چند نفر از م faithfulمنان در کلیسا خواهند بود که از آنها استقبال می کنند ، اما یک صحنه پر جنب و جوش کریسمس وجود دارد ، که – به طور سنتی – در پایین محراب ، هدایای مجوس را دریافت می کند.”

همراه با هدایای سنتی امسال کره بزرگ نان نیز جای خود را در محراب پیدا خواهد کرد ، یک توپ آرد با قطر تقریباً 2 متر ، متشکل از نان های سنتی تمام مناطق ایتالیا و ساخته شده توسط نانوایان «Pane in piazza». “Pane in piazza” ابتکاری است که پدر من سالها پیش برای افزایش آگاهی م believeمنان در مورد ارزش غذای ساده اما ارزشمند که هزینه بسیار زیادی دارد ، برای جمع آوری بودجه مورد نیاز برای حمایت از اقدامات خیریه مختلف»توضیح می دهد چزاره مارینونی ، وارث سلسله تاریخی نانوایان میلان. امسال “نان در میدان” با نان هایی که نماد کشور ما هستند ، به یک کره بزرگ آرد و مخمر تبدیل شد ، که همچنین عنوان دارد: “نان جهان را تغذیه می کند” ، مرتبط با یک پروژه خیریه مبلغان کپوچین ، که ساخت صنایع نانوایی در اتیوپی. آ پروژه ای که دو سال پیش برای حمایت از مردم محلی راه اندازی شده است و ایجاد فرصت های آموزش حرفه ای برای جوانانی که در میلان می توانند روی حمایت شهردار و م theسسات حساب کنند: نان نماد غذایی برادری است که با فداکاری های فراوان تولید می شود. بنابراین ، بیش از هر ماده غذایی ، ارزش های عشق و هدیه را نشان می دهد ، که برای همه بشریت مهم است.

5 ژانویه 2021 | 07:53

© پخش مجدد ذخیره شده استدیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *