من می خواهم 2021 را به عنوان یک فرصت ببینم. می ترسم بگویم که ما قبلاً داده ایم ، برای ما کافی است و دوست دارم آن را تمام کنم. با این حال ، من انتظارات زیادی از سال جدید دارم. آرزو من این است که چیزی را تغییر دهم ، بتوانم آنچه را که هست حل و فصل کنم و آینده را با برتری روبرو کنم. بیاگی آبدار بنابراین. مشتاق و خستگی ناپذیر. هر کجا شیشه مشاهده دارد ، همیشه آن را نیمه پر می بیند. و جام 2021 نیز از این قاعده مستثنی نیست. نسبتا. پس از یک سال پر از منفی ، این زن 42 ساله با هزار برنامه ریزی برای سر خود آماده است شرط ببندد که چند ماه آینده از انعطاف پذیری ، توانایی واکنش و تولد دوباره برخوردار خواهد شد. باید چه 2021 ، خواه ناخواه باید با آن روبرو شویم و برای شروع به انجام این کار باید توجه داشته باشیم که دیگر هرگز به جایی که قبلاً بودیم بر نخواهیم گشت. ما باید به تغییر به عنوان کلید آینده توجه کنیم.

ناصره او ، یک تعاونی اجتماعی در کرمونا که وی رئیس آن است، آینه انجام ، انجام ، و انجام هر روز او برای افراد دشوار است. از مهاجران گرفته تا پذیرایی گسترده ، از حمایت از خردسالان گرفته تا کار افراد شکننده ، از کشاورزی اجتماعی گرفته تا گردشگری. و گویا همه اینها برای پنج سال کافی نبود ، جیوسی بیاگی همچنین رئیس Consorzio Sol.Co Cremona است که تعاونی های اجتماعی را در انواع خدمات برای ضعیف ترین افراد متحد می کند. شبکه ای که مهارت های مختلفی را برای کمک به روانپزشکی ، معلولیت ، سالمندان ، خدمات خانواده ، مراکز مشاوره منتشر می کند. اگر از او بپرسید نقاط قوت ناصره و سایر تعاونی های تحت نظارت او چیست ، جوزی به طور غریزی می گوید که ریشه های بزرگ در قلمرو ، سرمایه گذاری های شدید در اپراتورهای جوان و مشارکت بسیاری از آنها به سبک “معمولی” همکاری است. اما برای حرکت به سمت 2021 چیزهای بیشتری لازم است. شما در مورد یک عنصر مهم صحبت می کنید تا بتوانید با این مرحله دشوار روبرو شوید و بتوانید از آن عبور کنید. و این عنصر مهم ارتباط با بعد بزرگتر است. این – او توضیح می دهد – این عضویت ما در کنسرسیوم Sol.Co Cremona می شود ، زیرا ما اعضای فعال کنسرسیوم ملی Cgm ، Mestieri Lombardy و انجمن نماینده ما Federsolidariet-Confcooperative هستیم. در ارتباط بین سرزمین و ابر سرزمین می توانیم مکان هایی برای مقایسه ، اتحاد استراتژیک ، ابزارهای کارآفرینی پیدا کنیم که خدمات نوآورانه را امکان پذیر می کند.

همه با هم برای پیروزی در چالش بهبودیبنابراین با توجه به طرح متقابل ، گشودگی ، به اشتراک گذاری داده ها و فن آوری. این مسیر مورد علاقه من است ، ادامه دهید. برای خودش کافی نیست ، بلکه فروتنانه است که می تواند محدودیت های آن را درک کند ، سخاوتمندانه بدهد …. ناصره حدود پنجاه کارمند دارد که تقریباً همه آنها عضو هستند. او در سال 2005 وارد آنجا شد. او گفت كه من با افراد دیگر در كشورهایی مانند آلبانی یا رومانی داوطلب شدم. گروهی از امدادگران جمله آزار دهنده ای را بر زبان آوردند: شما به خارج از کشور می روید و متوجه ورود مهاجران جدید به کرمونا نمی شوید … من شخصاً آن را پذیرفتم. امروزه حداقل 500 نفر (بین افراد و خانواده ها) هستند که هر سال مسیرهای پیشنهادی ناصره را دنبال می کنند. غالباً اینها افرادی هستند که به یکپارچه سازی و در نتیجه یک خانه احتیاج دارند: این تعاونی حدود سی آپارتمان در شهر دارد که دو تا از آنها متعلق به بقیه است و بقیه اجاره یا اجاره داده می شوند. این امکان را برای کسانی که خود را بی خانمان می دانند و نیاز به بازسازی زندگی و اقتصاد خانواده دارند فراهم می کند (به مدت شش ماه / یک سال). از جمله هزاران تعهد کودکان تعاونی ، حمایت در مدرسه ، کمک به بزهکاران نوجوان ، یافتن شغل (از طریق کشاورزی اجتماعی) برای افراد محروم مانند زندانیان سابق یا معلولین است. وی توضیح می دهد که ما میوه ها و سبزیجات ارگانیک مجاز را پرورش می دهیم و محصول را به زندان تبدیل می کنیم. مواد غذایی کنسرو شده ، مربا ، عسل ، آب میوه ها که سپس آنها را به زنجیره تأمین کوتاه می فروشیم.

سال آینده ، جوزی پیش بینی کرد ، نقش مددکاران اجتماعی بسیار مهم خواهد بود: تاکنون ، وی گفت ، محاصره اخراج و اخراج وجود داشته است ، اما ما پیش بینی می کنیم که بیشتر درخواست ها به زودی ، هنگامی که حمایت از صندوق اضافه کار و تعلیق اخراج ها به شکست منجر شود ، تحقق می یابد. وقتی گره ها به سرشان می رسند ، می تواند یک وضعیت اضطراری ملی باشد. ما باید آماده مداخله باشیم. طولی نمی کشد که در این منطقه خاکستری فقر ناگهانی قرار می گیرید. همه گیری در حال حاضر خانواده های روی زمین را ترک کرده است که خود را با اشتغال کاهش یافته یا به کلی کنار گذاشته اند ، اما بلافاصله فقدان ، بیماری ، خشونت و شکننده ترین تعادل فوراً از بین می روند. افراد مجردی هستند که شبکه والدین یا دوستانه ندارند. ما نمی توانیم کسی را پشت سر بگذاریم. جوزی در طول زندگی خود سعی کرده کسی را پشت سر نگذارد. شما مردم را در راه آنها می کارید و همراهی می کنید. نتیجه گیری شما را می بینید که می روند ، و می دانید که دیر یا زود آنچه در جایی می کارید متولد خواهد شد. فرقی نمی کند که یک سال طول بکشد یا ده سال ، برای کسانی که به این کار اعتقاد دارند فقط انجام آن مهم است.

7 ژانویه 2021 (تغییر از 7 ژانویه 2021 | 18:34)

© پخش مجدد ذخیره شده استدیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *