از پیشگام ، بنیانگذار انگلیسی هربرت کیلپین ، تا جدیدترین ابرقهرمان زلاتان ابراهیموویچ. سی و سه پرتره و سی فصل (سه زندگی مشترک وجود دارد) برای یک تاریخ 121 ساله. افسانه های میلانکه توسط دیارکوس منتشر شده است ، داستان شیطان را از طریق داستان قهرمانان اصلی خود (و مربیانش) روایت می کند. هیچ راوی معتبری بیشتر از آنتونیو کاریوتی ، روزنامه نگار و مورخ Corriere ، اما همچنین طرفدار منحنی (البته در جنوب) وجود ندارد. بسیار پرشور – خوداظهاری موجود در مقدمه – برای عضویت در حلقه دوم ، حتی زمانی که او در رم زندگی می کرد و می توانست به خود ببالد دوره افتخار حتی برای حمایت از دو سفر به توکیو برای دیدن بلند کردن میلان در جام بین قاره ای قدیمی.

226 صفحه در بالای میلان قرار دارد. از سوئدی ها (نوردال و لیدولم) گرفته تا هلندی ها (گولیت و ون باستن) ، از جیانی ریورا تا آخرین بالن های روسونری ، کاک و شوچنکو. خاطره Nereo Rocco ، پارن از اولین موفقیت های بین المللی شیطان ، مورد علاقه نویسنده (و نه تنها) ، حتی بیشتر از سایر مربیان روسونری که انقلابی در تاریخ فوتبال نیز ایجاد کردند (آریگو ساکی) یا مانند هیچ کس دیگری پیروز نشدند (فابیو کاپلو).

این شورشی پسر طلایی ، صفحات بزرگداشت شماره 10 عنوان شده است معروف ترین در تاریخ میلان. جیانی ریورا به عنوان پسر کامل زمان خود توصیف می شود ، روحی غیر ارادی شصت و هشتم ، که به هیچ وجه معترض معتدل سیستم فوتبال نیست (یووه دلی آنیلی). جیانی پس از بازنشستگی گفت: “حتی بازیکنان می توانند فکر و صحبت کنند.” کاریوتی خاطرنشان می کند ، قبل از او چنین آشکاری به هیچ وجه چندان آشکار نبود.

در گالری قهرمانان ذکر ویژه بدون شک به فرانکو بارسی ، ماس ما ، قهرمان عبور از صحرا ، از اسکودتوی ستاره تا پیروزی های ساکی با قوی ترین تیم تاریخ فوتبال بستگی دارد. در وسط ، کاپیتان پیراهن شماره 6 (بعداً بازنشسته شد) سقوط به سری B را تجربه کرد ، بدبختی های شرکت ها ، لحظاتی که حکم متوسط ​​بودن لغو نشدنی به نظر می رسید.

قبل از پائولو مالدینی ، پسر سزار ، به جای آن دستان خود را بلند کنید. من دوست دارم راهی پیدا کنم که بتوانم قدردانی کنم که از شادی هایی که به من کرده احساس می کنم. متأسفانه ، من عذرخواهی می کنم ، کلمات من را شکست می دهند. گاهی اوقات کلمات را باید به جای غولی مانند کارملو بنه ، که با صحبت در مورد خداحافظی مارکو ون باستن از فوتبال ، فکری را به ذهن متبادر می کند که هر هواداری فقط می تواند آن را بپذیرد و اینکه کاریوتی ما را به انتهای پرتره ، که به یک مهاجم مرکزی قدرتمند اختصاص داده شده ، برگرداند. در تاریخ روسونری: عزاداری برای بازنشستگی پیش از موعد او هرگز از بین نمی رود و هرگز خاموش نخواهد شد.

او پیروز می شود و سقوط می کند ، خلسه می کند و پرتگاه ها استزیرا این شکست ها نیز متعلق به تاریخ است و باید تا حد ممکن با آرامش تجربه شود. حتی در شب استانبول ، نویسنده توصیه می کند چه زمانی شیطان باورنکردنی ترین بازی های فینال اروپا را از دست بدهد. آزمایش شده ترین رقابت؟ بدون شک بازی با یوونتوس (در مورد اینتر بسیار کم صحبت می کنیم) و بنابراین فینال لیگ قهرمانان اروپا در منچستر در سال 2003 ، مقابل بیانکونری ، تنها بهترین اتفاق در زندگی من به عنوان یک هوادار است.

چه چیزی از چنین شکوهی باقی مانده است؟ کاریوت های نسبتاً خوش بین. وی در پایان گالری نوشت: شیطان تمام اختیار را دارد كه كلام خود را دوباره بگوید. Ibra ممکن است کشتی جدید گروهی باشد که انحصاری نیست ، اما در سطح فنی کاملاً مستعد است. و غریزه طرفداران من زمزمه می کنند که شاید تولدی دوباره در حال نزدیک شدن است.

27 دسامبر 2020 (تغییر 27 دسامبر 2020 | 08:55)

© پخش مجدد ذخیره شده استدیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *