آنها نه تنها دارند مقررات ضد Covid نقض شده استاما آنها نیز چنین موشکی را در این بین ساخته اند صدا و آسیب به مبلمان، درست از خیابان شنیده شود. و آنها دارند سوار را می زند که برای آنها پیتزا آورده بود. او در آنجا با شکایت مضاعف در آنجا پایان یافت شب بخیر برای 18 پسر میلانی در سنین 15 تا 23 سال (پنج نفر خردسال هستند) ، که گذراندن یک جمعه شب جایگزین ، ترتیب دادن یک مهمانی توهین آمیز در یک هتل-اقامتگاه در مرکز ، جایی که مناسب بود فقط دو نفر رزرو کرده بودند به طور منظم ، و بقیه منتشر شده بود.

پلیس برای اولین بار در یک ربع به یک مداخله کرد از شب بین جمعه 8 و شنبه 9 ژانویه ، پس از تماس تلفنی برخی از مهمانان هتل ApArt از طریق Lupetta 5 ، در قسمت مرکزی تورینو. مشتریان شکایت کرده بودند سر و صدا و موسیقی بلند از اتاق های دیگر و از پله های همان هتل می آید. پس از شکایت آنها ، پسران نیز داشتند قفل اتاقشان ترک خورد. ماموران با رسیدن به محل حادثه ، صدای جیغ و صدای بلند موسیقی را از خیابان شنیدند. با ورود به حیاط ، آنها متوجه شدند كه چند پسر از بالكن ها فرار می كنند و به خانه های جداگانه محل اقامت پناه می برند و سه نفر از آنها را رهگیری كرده و آنها را شناسایی می كنند.

پس از صحبت با مشتریانی که قفل را شکسته بودند ، مأموران با تماس با فرد تاسیسات تماس گرفتند و درب آپارتمان همسایه را که پناه گرفته بودند باز کردند. سه نفر از چمباتمه زن ها: دو پسر 20 و 21 ساله و یک دختر 19 ساله. این سه نفر پس از شناسایی ، خود به خود از مرکز خارج شدند.

اما شب بخیر تمام نشده بود: ساعت 2 پلیس دوباره توسط سوار تماس گرفت که پس از تحویل چندین پیتزا ، توسط درب از طریق لوپتا 5 توسط گروهی از جوانان مورد ضرب و شتم قرار گرفت. چک دوم، و آنها در محله ها پیدا کردند همان سه پسر در جمع چهار نفر دیگر ، سه دختر و یک پسر بین 19 تا 24 سال. همچنین به همین مناسبت ، کلیه جوانان شناسایی و از مرکز خارج شدند.

در ساعت 05.30 سیگنال سوم برای سر و صدا و آسیب در همان هتل به مرکز عملیاتی مقر پلیس رسیدو ولانتی برای سومین بار در آن شب از طریق لوپتا 5 بازگشت. در آن لحظه مأمورانی که صبر خود را از دست داده بودند ، این کار را کردند در سراسر هتل الک می شود و آنها دنبال کردند 18 پسر ، از جمله کسانی که قبلاً شناسایی و برداشته شده اند. جوانان حاضر شدند گستاخی و عدم تحمل ، سرزنش یکدیگر برای سر و صدا و ادعای خسارت توسط دوستان دیگری که قبلا ناپدید شده بودند ، انجام شد. پلیس این را بررسی کرد فقط دو نفر از آنها به طور منظم ثبت شدند در یکی از اتاقهای سازه

به هر حال ، فرمان ها دارند هر 18 جوان را تا ایستگاه پلیس همراهی کرد برای شناسایی کامل آنها ، همانطور که برخی ، از جمله چیزهای دیگر ، فاقد سند هستند. آنها بودند همه گزارش شده در حالت آزادی برای برهم زدن استراحت مردم است. آنها همچنین به دلیل نقض قوانین فعلی علیه کوید تحریم خواهند شد. چهار نفر از خردسالان به والدین مربوطه سپرده می شوند ، در حالی که یک پنجم ، پسر 16 ساله مراکشی ، به جامعه ای که از آن خارج شده سپرده شده است.

9 ژانویه 2021 | 16:21

© پخش مجدد ذخیره شده استدیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *