ارکستری بین نسل های دیگر تشکیل دهید که بیش از سی نفر باشد کودکان و بزرگسالان. برخی از آهنگ های معروف را انتخاب کنید ، آهنگ هایی که از پدربزرگ و مادربزرگ یا در مهمانی های کشور می شنوید. مانند اوژنیو بناتو با یک هنرمند پرشور در مورد این محدودیت ها تماس بگیرید. سرانجام ، این پروژه را برای نجات کودکان از فقر آموزشی قرار دهید. اینها برخی از ترکیبات Radici است که مختص بازسازی آینده یک جامعه یکپارچه است ، ابتکاری که توسط انستیتوی بین المللی تئاتر مدیترانه در ترامو ترویج شده و از طریق همکاری چهار سازمان بخش سوم دیگر (مراحل کوچک ، Cineforum Teramo ، کودکان Teramo اجرا شده است) ، Scuola Verde) ، یازده مدرسه ، 17 شهرداری در استان های Teramo و Pescara آسیب دیده از زلزله و سایر واقعیت های محلی مانند بنیاد Tercas. این پروژه با هماهنگی آنتونلا چیاچیا توسط شرکت اجتماعی Con i Bambini ، یک شرکت غیر انتفاعی که برنامه های صندوق را برای مبارزه با فقر آموزشی جوانان اجرا می کند ، انتخاب شد. نشانه امید ، ارکستر محبوب Gran Sasso ، در منطقه ای که فقر شدید آموزشی – بیش از سه میلیون خردسال در ایتالیا را تحت تأثیر قرار می دهد – بر اثر همه گیری ها و زلزله های 2016 و 2017 می افزاید.

متشکل از کودکان و نوجوانان هفت ساله و بالاتر ، همچنین توسط بازیکنان بزرگسال ، والدین و مادربزرگ ها و مادربزرگ ها و نوازندگان حرفه ای (گراسیلا گواردیانی ، گورینو مارسگیانی ، فرانچسکو تاسونی ، فابیو دی گابریل و فرانچسکو ساباتینی) به رهبری کارلو دی سیلوستر ، متخصص موسیقی ، ارکستر در 30 دسامبر برای اولین بار ارائه شد. بناتو این ویدئو هنوز در صفحه اجتماعی رادیچی موجود است. این هنرمند ناپلی ، که سالهاست رپرتوارهای سنتی را ارائه می دهد ، با اشتیاق از پیشنهاد اختصاص یک مرحله (در جریان) به تور Controcorrente 2020 خود به یک ارکسترال بی سابقه استقبال می کند. کنسرت ، همچنین توسط وزارت میراث فرهنگی و منطقه آبروزو پشتیبانی می شود. من افتخار می کنم – می گوید پارا خدمات پیک نوازنده – برای کمک به افزایش آگاهی در مورد این کودکان. امروز ، خطر بزرگ دقیقاً از دست دادن هویت و انبوه سازی ناشی از استعداد است ، به نظر من مهم سیگنال خلاف روند ناشی از آبروزو است. تأیید هویت ، که به نسل های جدید منتقل می شود و خلاقیت جدید مبتنی بر ترمیم ریشه ها را تشویق می کند.

موسیقی عامه پسند به عنوان پلی برای فرار از شرایط انزوا و آسیب اجتماعی ، بلکه به عنوان یک ابزار آموزشی است. در ایزولا دل گران ساسو ، در محله Fano a Corno ، یک مدرسه موسیقی سنتی و ویولن نیز وجود داشت به نام I Suonatori della Valle Siciliana. در ساختمان مدرسه قدیمی که توسط شهرداری تهیه شده است ، کودکان و نوجوانان یاد می گیرند که از گذشته موسیقی پخش کنند ، آکاردئون را بشناسند ، گاردین و سایر سازها بسازند. من نواختن قاب طبل را یاد گرفتم ، در ابتدا کار سختی بود ، ریتمی بود ، لبخند می زند ساندرا کوایچایا ، دختری یازده ساله که از ابتدا هرگز درسی را از دست نداد. کارلو دی سیلوستر می گوید ، این پروژه همچنین والدین را درگیر می کند و به رفع شکاف بین نسل ها کمک می کند. بسیاری از آنها از وجود یک سنت محبوب و فرهنگی اطلاع نداشتند. ما خوشحالیم – تأکید می کند لئاندرو دی دوناتو ، رئیس انستیتوی بین المللی تئاتر مدیترانه – که دوره های آموزشی را در شهرداری هایی که به آن مدرسه پیوسته اند ، ارائه داده ایم. ما نیازها را برآورده کرده و انتظارات را افزایش داده ایم ، اکنون شهرداران از ما می خواهند که ادامه دهیم.

18 ژانویه 2021 (تغییر 18 ژانویه 2021 | 04:07)

© پخش مجدد ذخیره شده استدیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *